Безкоштовний копірайтинг, він існує?

Зміст

 • Як замовити копірайтинг безкоштовно?
  • Копірайтинг текстів безкоштовно, кому це треба?

Все, що можна отримати «за так» привертає увагу користувачів інтернету. Люди збирають бонуси, замовляють безкоштовні речі, отримують подарунки і так далі.


Халява в інтернеті є, незважаючи на чисельні спростування. В тому числі, є можливість отримати унікальні статті, не витрачаючи грошей.

Безкоштовний копірайтинг, він існує? Так, але не сподівайтеся отримати тонни інформації, та ще й високої якості.

Якщо вдасться вивудити, хоча б пару хороших текстів, це вже буде добре. Потрібно розкручуватися і набирати популярність, щоб отримувати халявний контент. Також, можна щось запропонувати відвідувачам сайту.

Як замовити копірайтинг безкоштовно?

Згідно зі статистикою запитів у пошукових системах, чимало людей цікавляться безкоштовним копірайтингом. В основному це новачки з рожевими мріями. Наповнити свій ресурс якісними статтями неможливо взагалі без витрат (тільки якщо не писати їх самостійно).

З варіантів отримати тексти безкоштовно, є тільки 3 робочих способу:

 • Мотивація авторів – може проявлятися у вигляді бонусів, грошових винагород та інших приємностей. Наочний приклад, сервіс Otzovik.

  Люди публікують на ньому величезну кількість статей і отримують частину прибутку з реклами. Подумайте, яким чином ви можете мотивувати своїх відвідувачів.

 • Популярність сайту – грає на руку вебмайстру. Якщо сайт відомий, то на ньому готові роЗміст ити свої тексти багато користувачів. Деякі хочуть це зробити просто так, щоб їх статтю прочитало багато користувачів. Інші хочуть збільшити свою популярність за рахунок роботи з великими ресурсами.
 • Шахрайство – замовляєш статті у копірайтерів, а потім відмовляєшся платити гроші. Такий варіант приводить до деяких проблем, як мінімум в плані репутації.

  Хитрі вебмастера нерідко пропонують новачкам написати тестові статті, щоб оцінити їх професіоналізм і обіцяють велику зарплату в майбутньому. Хтось скаже, що це необхідність, але якщо свідомо бажаєш отримати тільки статті, це обман.

 • Копірайтинг онлайн безкоштовно не міф, представлені способи реально працюють. Власники добре розкручених сайтів рідко цікавляться авторськими роботами відвідувачів (якість кульгає), мотивувати авторів – значить ділитися якимись вигодами (навіть якщо дозволяється поставити зовнішнє посилання, це жертва).

  Останній варіант краще взагалі не розглядати, обманювати людей не добре.

  Копірайтинг текстів безкоштовно, кому це треба?

  Кожен автор-початківець знає, наскільки важко розкрутитися на біржах. Конкуренція висока, доводиться використовувати демпінг і отримувати гроші за виконану роботу. По-іншому не виходить швидко розкрутитися, це розумієш після продажу першої партії статей.

  Новачкам на біржах копірайтингу надходять пропозиції від авторів, написати статті за символічну плату в 10-15 рублів/1000 символів.

  Багато хто погоджуються на такі умови, так як їм обіцяють позитивні відгуки. До того ж, вони підвищують рейтинг. Деякі таланти навіть без високого досвіду роботи здатні написати якісні тексти, тому сенс відправляти такі пропозиції є.

  Такий копірайтинг вже не назвеш безкоштовним, але ціна за нього найнижча. Крім цього способу, добувати унікальні статті за заниженою ціною можна через кликовые спонсори. Щоб ви не думали, що цей метод недостатньо ефективний, давайте розглянемо приклад на Seosprint:

  Всього за 11 рублів рекламодавець купує тексти і на даний момент виконавці вже 1138 раз виконали завдання.

  Вони пишуть унікальні статті на 1100-1400 символів, отримуючи невелику оплату. Як бачите, багато хто готовий працювати, а сайт з 1000 унікальних статей 100% приносить хороший дохід.

  Хочете швидко наповнити ресурс великою кількістю інформації? Використовуйте 6 варіантів видобутку контенту для сайту.

  Копірайтинг у початківців безкоштовно замовити цілком реально, але багато контенту такий спосіб не принесе. Раз вже ви вирішили розвивати проект, виділіть хоча б невеликий бюджет, щоб платити авторам.

  Пам’ятайте, що всіма представленими способами, точно не отримаєш високоякісний матеріал, професіонали знають реальну ціну своєї роботи.