Бінарні опціони, 92% прибутку за 60 секунд

Зміст

 • Як отримати 92% прибутку за хвилину?
  • Як торгувати?

Отримувати більший прибуток в інтернеті не так просто. Кнопки «бабло» не існує, а користуватися потрібно тільки перевіреними способами заробітку.


Один з них – це торгівля бінарними опціонами. На відміну від звичайної торгівлі на Форексі, тут все набагато простіше і примножити стартовий капітал можна за кілька хвилин.

Бінарні опціони, 92% прибутку за 60 секунд – таку можливість пропонує Binomo. Цей брокер не просто так отримав величезну популярність, а він підходить новачкам і професіоналам. Найголовніше, що тут можна починати з мінімальних ставок в один долар, щоб перевірити свої знання і чесність брокерської компанії.

Як отримати 92% прибутку за хвилину?

Уявіть, що у вас є 100$, і ви скористаєтеся цими грошима в якості стартового капіталу для торгівлі. Вже через хвилину на вашому рахунку може бути 192$, а ще через хвилину, ви отримаєте вже 368 доларів. Ніякого обману, ви будете проводити операції, відкриваючи короткочасні опціони.

Якщо пояснити по-простому, то бінарні опціони – це звичайні ставки. Як і на тоталізаторі, ви ставите певну суму на один з варіантів і у випадку вірного рішення, отримуєте прибуток. Наприклад, ви можете поставити гроші на те, що через хвилину курс євро по відношенню до долара знизиться і якщо це буде так, отримаєте профіт.

Як торгувати?

Робити ставки на Binomo не складно, але перед тим як це зробити, радимо прочитати статтю про заробіток 1000$ на бінарних опціонах. Там була описана схема, що дозволяє з допомогою сигналів складати правильні прогнози.

Отже, ви знайшли валютну пару для ставки і вже точно знаєте, як зміниться курс через 60 секунд.

Саме час зробити ставку:

 • Після реєстрації і поповнення рахунку (мінімалка 10$), переходите в режим турбо опціонів:
 • Спочатку вибирається актив, як правило, це певна валютна пара (на Binomo їх більше 70):
 • Потім вибираєте час, протягом якого має здійснитися ваш прогноз. Доступно декілька варіантів – 1, 1.5, 2, 3 і 5 хвилин:
 • Наступний крок – це вибір суми ставки, тут вирішуйте самі, чим більше ставите, тим більше виграєте:
 • Заключний крок – це вибір напрямку руху графіка. Вам потрібно визначити, через 60 секунд він виявиться вище або нижче цього значення:
 • Повністю заповнений опціон відкривається у вашому профілі, а ви можете подивитися потенційну прибуток і стежити за графіком зміни курсу:

  Коли пройде 60 секунд, ви або програєте свою ставку, або отримаєте прибуток, все залежить від грамотності складеного прогнозу.

  У режимі Турбо, не часто з’являються опціони з прибутковістю в 92%, але навіть 70% за хвилину, є вигідною пропозицією.

  Короткострокові опціони можна порівняти з рулеткою, так як передбачити рух курсу на кілька хвилин практично неможливо. Перед тим як випробувати удачу і вкладати великі гроші, обов’язково потренуйтеся. Отримайте бездепозітний бонус 500$ на бінарні опціони і набирайтесь досвіду без вкладень.