Бінарні опціони биткоин

Торгівля бінарними опціонами продовжує набирати обертів, а брокери впроваджують все більше функцій в свої платформи, а також пропонують все більш вигідні умови трейдерам.


В якості активів зараз використовується не тільки валюта, але й акції, ф’ючерси та багато іншого, але і цього недостатньо деяким користувачам.

Бінарні опціони биткоин – ось що цікавить багатьох трейдерів. Про криптовалюте Биткоин знають все, вона стала популярною, коли її курс перевищив 1000$, але зараз він сильно впав.

Деякі хочуть робити ставки на курс Bitcoin і у них є така можливість, хоча якісних брокерів використовують такий актив, зовсім не багато.

Торгівля бінарними опціонами на биткоины

Якщо ви потрапили на цю сторінку і шукали брокерів, які приймають або виводять гроші Bitcoin, то краще не витрачайте час на пошуки компаній.

Дізнайтеся, як вивести криптовалюту Bitcoin, де ми розповідали про можливості переведення цих грошей на різні платіжні системи та банківські картки.

Якщо ж ви хочете відкривати опціони на биткоины, то реєструйтеся у брокера Anyoption. В якості активу Bitcoin використовують і інші компанії, але вони не так популярні і викликають підозри.

Цілком можливо, що при їх використанні доведеться зіткнутися з шахрайством на бінарних опціонах, тому краще довіритися перевіреним брокерам.

На Anyoption ви можете поповнити баланс через безліч систем, також як і вивести. При цьому тут немає мінімальної суми виводу, тому в будь-який момент можна буде припинити використання цієї платформи.

Для биткоинов тут придуманий окремий вид опціонів «Особливе»:

В них неможливо самому вибрати діапазон, напрямок і час експірації. Пропонується кілька варіантів, причому ціна на них фіксована і досить велика. Курс валюти визначається за спеціальним сервісу Bitstamp.net.

У верхній частині сторінки відображається головний показник:

Будьте уважні, інформація в цьому сервісі незначно, але відрізняється від курсу, який представляється на Coindesk.com:

Саме з цього сервісу бере курс биткоина популярний Яндекс, що говорить про достовірності інформації та якості проекту.

Торгувати бінарними опціонами на курси валют надійніше і простіше, а щоб проводити операції, користуйтеся послугами кращих брокерів 24Option і IQoption.

Визначити рух курсу биткоинов досить складно. Його вартість залежить від того, скільки сервісів підключається до криптовалюте і наскільки активно її використовують.

Ставки на Anyoption серйозні (для бінарних опціонів биткоин), тому доведеться складати прогнози і аналізувати розвиток Bitcoin, щоб не розоритися.

Можливо, на плаваючому курсі кріптовалюти хтось може добре заробити, але краще користуватися класичними опціонами.

Скласти прогноз на валютну пару або вартість акцій набагато простіше. Якщо ви не розбираєтеся, подивіться, як я торгую бінарними опціонами і ви зрозумієте, що краще не зв’язуватися з бінарними опціонами биткоин.