Бінарні опціони Grand Capital: умови та особливі сервіси

Зміст

 • Про опціони Grand Capital в цифрах і фактах
  • Особливі сервіси Grand Capital

Просто, прибутково і мінімум ризиків – такий ідеальний сценарій для будь-якого трейдера. Торгівля бінарними опціонами може це дати, якщо трейдер грамотно розпорядитися своїми коштами.


Компанія Grand Capital надає доступ до фінансових ринків і спеціалізується на бінарних опціонах.

Grand Capital в інтернет-трейдингу з 2006-го року, послуги компанії визнані в професійному середовищі (брокер – володар численних нагород), а її діяльність регулюється Міжнародною Фінансовою комісією (Finacom).

Про опціони Grand Capital в цифрах і фактах

 • Мінімальний депозит від $10;
 • Мінімальний контракт – $1;
 • Час експірації – від 1 хвилини до 2 діб;
 • Торгівля інструментами форекс, товарними ф’ючерсами, акціями, індексами;
 • Виведення грошових коштів – протягом 1 дня.
 • Grand Capital пропонує клієнтам два типи опціонних рахунків – американського і європейського типу.
 • опціони американського типу дозволяють достроково закрити контракт; вони відрізняються фіксованою винагородою, не залежних від часу експірації. Винагорода за опціонами американського типу досягає 85%.
 • перевага опціонів європейського типу в підвищених коефіцієнтів винагород, які варіюються в залежності від обраного активу і часу експірації. Рівень винагород за європейськими опціонами досягає 86%.

Клієнти Grand Capital торгують через популярну платформу МetaТrader-4 і термінал WebTrader. А для більш зручної торгівлі бінарними опціонами компанія розробила спеціальний додаток під цей інструмент.

C ним трейдер не витрачає час на введення даних вручну – він вказує обсяг угоди, час експірації опціону і відкриває угоду всього в кілька кліків.

Особливі сервіси Grand Capital

Grand Capital наочно показує, що торгівля бінарними опціонами може бути різноманітною. У розпорядженні клієнтів: PUT та CALL опціони від поточної ціни, опціони в два дотики і опціони на пробій. Крім того, варто звернути увагу на такі сервіси Grand Capital, як експрес-опціони і ЛАММ.

Завдяки експрес-опціонах можна отримати до 444% з однієї угоди. Схема дій тут така: клієнт відкриває три ордери по різних активах; якщо всі три прогнози виявляються вірні, їх коефіцієнти перемножуються; клієнт отримує прибуток до 444%.

Інвестиційний сервіс ЛАММ дозволяє копіювати угоди успішних трейдерів. Таким чином початківці трейдери вчаться азам торгівлі у професіоналів, а досвідчені керівники – диверсифікують свій торговий портфель за рахунок бінарних опціонів.

А додатковим бонусом стане акція Grand Capital «День безрисоковой торгівлі», яка поширюється на всіх власників рахунку Option. В компанії знають, що невдалі торгові дні трапляються у всіх.

Тому кожен календарний місяць клієнти Grand Capital можуть отримати повну компенсацію збитків за один день торгівлі. Для участі в акції потрібно зареєструвати Особистий кабінет в Grand Capital, відкрити рахунок Option, поповнити його на суму від $10 і почати торгувати.