Бінарні опціони – мій фінансовий трамплін

Зміст

  • Як я почав торгувати бінарними опціонами
    • Скільки я заробляю на торгівлі опціонами?

У своїй історії я хочу зробити спробу розвіяти давно усталений міф про те, щоб бути багатим треба довго і багато працювати. Цю думку мені втовкмачували з самого дитинства.


Але може з причини того, що в мені, як і в інших людях, живе патологічна лінь або через небажання брати лопату і що-небудь ще в руки, я зайнявся пошуком непильною, але добре оплачуваної роботи.

І мої пошуки увінчалися, на мій особистий погляд, не просто успіхом, а тріумфом. Я відкрив для себе біржову торгівлю і не просто торгівлю, а торгівлю самим ефективним і прибутковим інструментом – бінарними опціонами.

Це не складно, як може здатися на перший погляд. Відповідь на одне питання: «вгору ” або ” вниз», дозволить вам отримати такий прибуток, після якої ви перестанете замислюватися про своє подальше благополуччя.

Мене звуть Антон Дорохов, я трейдер бінарних опціонів, тепер це моя професія і нічим іншим займатися не хочу. А причиною цьому є розмір мого торгового рахунку.

Зараз на ньому 97 347,37 доларів США. Думаю, для молодої людини, який тільки закінчив інститут це великі гроші, тим більше, що це тільки початковий етап моєї торгівлі та шляху до багатства.

Та й на сьогоднішній день іншого способу заробити за такий малий період часу, а ці гроші я заробив за півтора року, я поки не знаю.

Як я почав торгувати бінарними опціонами

Як і все нове, моє знайомство з бінарними опціонами проходило складно і, я б навіть сказав, болісно. Із-за відсутності досвіду в трейдингу, я з першої ж спроби потрапив у руки брокерської компанії, яка згодом виявилася шахрайської.

Я вклав туди 500 доларів і поторговав навіть трошки заробив, але мені так і не дали їх зняти, а потім просто допомогли мені злити депозит у збиток. Було ще кілька спроб і всі вони закінчувалися погано.

Майже зневірившись, на одному з трейдерських форумів мені порадили спробувати компанію Биномо. Почитавши відгуки та довірившись раді, я вирішив спробувати востаннє. Чесно кажучи, було вже не шкода 10 доларів (це був мінімальний депозит, з якого можна було почати торгівлю у цієї компанії).

І як кажуть, справа пішла – мій депозит почав свій нестримний ріст і я почав отримувати задоволення від свого заняття. І ось настав день, коли я вирішив вивести свою першу прибуток. І моєму здивуванню не було меж, коли все пройшло без проблем і затримок. Так я і почав свій шлях в трейдингу.

Скільки я заробляю на торгівлі опціонами?

На сьогоднішній день мій дохід набагато більше, ніж $1 тис. за тиждень торгівлі. Результат торгівлі за півтора року – 120 тис. доларів. За цей час я вже встиг вивести 24000 доларів прибутку і витратити їх на свої потреби.

Думаю, при таких доходах це не так вже й багато. Для скептиків і тих, хто мені не вірить, покажу скріншот виведення коштів з торгівельного депозиту Биномо за останній місяць:

По-моєму, мені вийшло розвінчати міф про важкому шляху до багатства. Я не вважаю труднощами мої втрати на початку кар’єри, просто потрібно було з кимось порадитися в цьому питанні і знайти відразу нормальну компанію, як Биномо.

І не можу сказати, що торгівля опціонами забирає багато сил. Але я точно знаю, як заробити дійсно величезні кошти. Для цього потрібно зовсім небагато, а головне, не потрібно важко працювати.

Просто потрібно торгувати бінарними опціонами в хорошій брокерської компанії і стає заможною людиною. Кожен з нас може відкрити в собі талант трейдера і, повірте, це зовсім не складно.