Бінарні опціони на 1$

Великі гроші в торгівлю опціонами готові вкладати далеко не всі користувачі.


Деяким цікаво скористатися таким торговим інструментом, але якщо у вас немає сотень доларів, то це не причина відмовлятися від торгівлі. Є брокери, у яких сильно занижені мінімальні ставки.

Бінарні опціони на 1$ підходять для новачків, а також для швидкої торгівлі.

Звичайно, можна відкрити демо рахунок на бінарних опціонах, але багато хто впевнені, що реальна торгівля сильно відрізняється. Що ж, за рахунок угод всього у 1$, ви зможете легко почати торгівлю на реальні гроші і не понесете серйозних збитків.

Де можна поставити 1$ на бінарні опціони?

Величезна кількість брокерів пропонують такі умови, але потрібно пам’ятати про шахраїв, тому користуйтеся тільки перевіреними компаніями:

  • IQoption. Всього 10$ вам потрібно, щоб відкрити рахунок у цього брокера. Ставку можна робити від 1 долара. Новачкам пропонують інтерактивне навчання, а професіоналам огляди стратегій та індикатори. Тільки з цією компанією можна займатися трейдингом навіть у вихідні дні, активів завжди багато, як і способів виведення (поповнення) коштів.
  • Binarium. У Росії цей брокер одним з перших почав пропонувати трейдерам заробіток на бінарних опціонах. Інтерфейс простий, тому новачок швидко і легко у всьому розбереться. Щоб відкрити реальний рахунок теж потрібно всього 10$, після чого можна провести операції зі ставкою в 1 долар.
  • Grand Capital. Один з небагатьох брокерів, де теж можна ставити по 1$, при цьому навіть не поповнюючи баланс. Як? Новачкам тут видається за 500$, а якщо вдасться їх відіграти, то можна буде поставити гроші на висновок. Для трейдерів є все необхідне, починаючи з аналітики ринків, закінчуючи вебінару і відео уроками.
  • Corsa Forex. Тільки тут можна поставити на опціон ще менше долара. Для короткострокових угод встановлений мінімум в 10 центів, при цьому, новим клієнтам брокер видає стартовий бонус за 100$. Їх теж можна відіграти і вивести, але це вкрай складно. Навчання, аналітика, котирування – все це на сайті присутня.
  • Якщо ви шукайте брокерів з-за того, що у вас невеликий стартовий капітал, обов’язково відвідайте сторінку Бінарні опціони з мінімальними вкладеннями.

    Деякі не бачать сенсу відкривати угоди лише на долар, інші ж, більш досвідчені трейдери розуміють, що такі умови ідеально підходять для набору досвіду і перевірки стратегій на реальному рахунку.

    Користуйтеся однодоларовими бінарними опціонами в різних цілях, тепер у вас є добірка брокерів, у яких можна проводити такі операції.