Бінарні опціони на Binarium

Зміст

 • Ставте на курси валют з Binarium
  • Як почати працювати з Binarium?
   • Короткострокові опціони

Сфера ринку Форекс переповнена грошима і про це відомо навіть не досвідченим користувачам інтернету.


Сьогодні з валютною біржею багато намагаються заробляти гроші, але мало того, що потрібно розібратися в аналітиці і створювати свої прогнози щодо зміни курсів, потрібно ще і дізнатися, як працювати з брокерськими сайтами.

Бінарні опціони на Binarium – це полегшений варіант для трейдерів, так як тут вам не доведеться купувати і продавати валюту (цінні папери), щоб крутитися у сфері Форекса. Ви будете складати прогнози, і після цього робити ставки на підвищення або падіння курсів, а також вартість цінних паперів.

Ставте на курси валют з Binarium

Дана компанія є однією з перших на ринку Рунета, яка надала можливість торгувати бінарними опціонами. До клієнтів забезпечується якісний підхід, надається інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, широкий вибір опціонів, чуйна підтримка і навіть додаткове навчання новачків.

Якщо ви початківець трейдер і вас зацікавили бінарні опціони, обов’язково скористайтеся допомогою від Binarium:

бинариум

Фахівці не тільки пояснять вам, як потрібно торгувати, але і надають можливість відвідування вебінарів.

Як почати працювати з Binarium?

 • Потрібно пройти стандартну реєстрацію:
 • Поповнити свій баланс як мінімум на 450 рублів, використовуючи банківську карту або одну з популярних платіжних систем QIWI, Webmoney, Яндекс.Гроші).
 • Вибрати валютну пару або цінні папери, і визначити, виросте курс або він впаде за певний відрізок часу:
 • На цьому малюнку представлений опціон за Євро та доларів. Як бачите, зараз графік пішов на спад, але яким він буде сьогодні о 22:45 припустити складно. Якщо ви впевнені в його напрямку, вибирайте відповідну кнопку (Вгору або Вниз) та робіть ставку на свій прогноз:

  Натиснувши на одну з кнопок, з’явиться онлайн калькулятор, в якому можна вказати суму ставки і дізнатися, скільки ви отримаєте, якщо прогноз буде вірним. У нашому випадку прибутковість 82%, тому зробивши ставку в 100$, можна виграти 182$.

  Прибуток серйозна, але пам’ятайте про ризики. Важливо, що обдурити вас не зможуть, адже змінюється курс в режимі реального часу, і ви можете використовувати інші джерела інформації, щоб переконатися в чесності цих угод.

  Точно також ви можете робити ставки на збільшення або зниження вартості цінних паперів:

  У цьому прикладі представлений опціон по акціях популярної компанії Microsoft. Обман тут теж виключено, так як дані про вартість цінних паперів можна перевірити і на інших сайтах.

  Короткострокові опціони

  Через систему Binarium можна використовувати опціони всього на одну хвилину. Кожну секунду ціна акцій та курси валют змінюються, а ви можете на цьому непогано заробити. Для цього є спеціальний розділ з опціонами:

  Всього за хвилину, на хвилинних опціони можна підняти серйозні гроші, але і про ризики забувати не можна. Передбачити, як зміниться графік через 60 секунд, не можуть навіть досвідчені трейдери. Тому, такі опціони швидше є лотерей, де можна перевірити свою удачу.

  Проект Binarium – це найкраща система для торгівлі бінарними опціонами. Почати робити ставки можна з невеликого депозиту, а висновок доступний на карти і електронні гаманці всього від 200 рублів.