Бінарні опціони на нафту

Зміст

  • Заробіток в інтернеті на нафті
    • Як торгувати бінарними опціонами на нафту?

Біржа Форекс пропонує величезну різноманітність способів заробітку. Можна інвестувати в ПАММ, займатися трейдингом, відкривати свої інвестиційні портфелі і торгувати бінарними опціонами.


Для проведення операцій пропонується широкий набір активів, серед яких завжди присутній нафту.

Зараз цей сировинний товар впав в ціні, але котирування поступово відновлюються. На це потрібно заробляти, особливо, якщо є джерела достовірної інформації.

Бінарні опціони на нафту – це ідеальний варіант для тих, у кого немає великих грошей для старту і, якщо хочеться отримати дохід максимально швидко.

Заробіток в інтернеті на нафті

Багато професіонали заробляють на котируваннях, використовуючи класичний трейдинг. Для цього потрібно вибрати брокера (наприклад, Forex4You), відкрити рахунок, встановити термінал і проводити операції.

Спекулювати сировинними товарами досить складно, а для новачка труднощі можуть виникнути ще на етапі ознайомлення з інтерфейсом:

З іншого боку, ризики тут набагато нижче, так як у випадку падіння цін після покупки, частина грошей все ж вдається повернути.

Опціони або класичний трейдинг? На цю тему ми вже міркували, можете почитати статтю, якщо складно визначитися. Новачкам краще скористатися опціонами, так як розібратися в торгівлі набагато простіше.

Як торгувати бінарними опціонами на нафту?

Кожен великий брокер використовує нафту (OIL) в якості активу. Не виняток і всім відомий брокер 24Option. Щоб почати торгівлю, вам буде потрібно відкрити рахунок і внести 250$ (або 10 000 рублів).

Суть опціонів гранично проста, відкриваєте ставку на підвищення або зниження вартості нафти і у випадку вірного рішення, вам нараховується відсоток.

Набагато простіше розібратися, коли є наочний приклад. Після відкриття рахунку у брокера, переходите до торгівлі і виберіть у списку потрібний вам актив:

На старті краще користуватися класичними опціонами на підвищення або пониження. Зараз прибутковість по опціону з нафтою становить 72%, це непогані умови, адже при ставці 100$, можна виграти 172$ (приблизно 12 000 рублів).

Коли виберіть OIL, відкриється форма, щоб ви могли вибрати умови:

Тут все просто, у верхній частині вибирається час дії опціону, під ним вводиться сума ставки і потім вибирається HIGH (підвищення) або LOW (зниження).

У цьому прикладі необхідно передбачити, як зміниться котирування в 21:15, вибір робите ви, а перевірити чесність показників можна за допомогою будь-яких джерел, тому обман виключений.

Спеціально для торгівлі на 24Option у нас є ефективна стратегія під назвою поза кордону.

Торгувати нафтою в інтернеті не становить праці, а якщо скористатися опціонами, можна обійтися з мінімальними вкладеннями. Такий вид заробітку точно сподобається солідним людям, які розбираються у вартості сировинних товарів і цікавляться економікою.

Якщо ви вирішите скористатися цим варіантом, то пам’ятайте, що крім бінарних опціонів на нафту, угоди можна відкривати і по безлічі інших активів.

Валютні пари, акції великих компаній, дорогоцінні метали – вибирайте що завгодно, якщо у вас є хороший прогноз і ви точно знаєте, в якому напрямку будуть змінюватися котирування.