Бінарні опціони. Як заробляти на них?

На зміну багатьом застарілим способів заробітку в мережі приходять досконаліші методи.


Яскравий цьому приклад – поява бінарних опціонів, на які вже перейшли багато трейдерів з біржі Форекс. Так, пішли вони не далеко, адже опціони теж пов’язані з валютною біржею, але механізми торгівлі дещо відрізняються.

Новачки все частіше цікавляться, як заробляють на бінарних опціонах, тому в даній статті ми постараємося докладно пояснити, що це таке і як цим користуватися. Хотілося б попередити, що хоч і процес вкладів тут більш спрощено, в порівнянні з класичним трейдингом, доведеться прикладати серйозні зусилля.

Заробіток на бінарних опціонах

Вступаючи в ряди користувачів бінарних опціонів, ви стаєте вкладником, і вам доведеться складати прогнози, такі ж, як на Форексі, щоб примножити капітал.

Простота використання опціонів полягає в тому, що вам не потрібно купувати валюту або акції, ви будете ставити гроші, наприклад, на падіння або підвищення курсу якої-небудь валюти.

Набагато простіше пояснити, як користуватися бінарними опціонами, показуючи наочні приклади.

Для цього ми скористаємося брокерською компанією Iqoption.

Після того, як ви зайдете на сайт і зареєструєтесь, вам потрібно поповнити рахунок. Відразу після цього можна робити перші ставки на зміну курсу валюти або вартості цінних паперів.

график бинарного опциона

Насамперед необхідно вибрати валютну пару, на якій ви будете робити ставки. У цьому прикладі обрана пара Євро/Долар і як бачите, зараз графік курсу трохи знизився. Ви можете зробити ставку на його зростання вгору або падіння вниз:

купить опцион

Щоб купити опціон, необхідно вказати суму ставки, задати час, коли буде перевірений графік, а також натиснути на одну з кнопок, в залежності від вашого рішення.

Щоб знати напевно, у якому напрямку зміниться графік, потрібно провести деякі розрахунки і стати аналітиком. Не рекомендується сподіватися на удачу, бінарні опціони вимагають професійних навичок.

Після того, як ставка зроблена, потрібно дочекатися встановленого часу і забрати виграш, або дізнатися про те, що прогноз виявився невірним. Для прикладу ми поставили 50$ на те, що графік підніметься і вже через півгодини нас чекало повідомлення:

Відсоток прибутковості привабливий, але завжди потрібно пам’ятати про ризики, на які ви йдете, купуючи опціони, адже на невеликий термін набагато складніше визначити, як зміниться курс валют.

У всякому разі, бінарні опціони потрібно сприймати як корисний інструмент трейдера, здатний приносити серйозний прибуток.

А якщо вас зацікавив цей спосіб заробітку, то використовуйте не тільки систему, представлену в прикладі, але Бінарні опціони на Binarium. Це один з перших брокерів відкрили опціони, а переглянути їх можна навіть без реєстрації.

Сподіваємося, що наше керівництво по заробітку на бінарних опціонах, допомогло вам розібратися у всіх тонкощах використання даного інструменту.