Бінарні опціони з депозитом в рублях на OlympTrade

Зміст

 • Чому OlympTrade кращий брокер?
  • З чого почати торгівлю бінарних опціонів?
  • Скільки можна заробити з маленьким депозитом в рублях?

Торгівля на Форекс приваблива високою прибутковістю, але щоб примножити свій капітал, потрібно добре розбиратися у всіх тонкощах.


Забудьте про легкі гроші, в цій ніші працюють справжні гуру, вони вміють прогнозувати зміну котирувань, визначати найкращий момент входу на ринок і правильно управляють своїми грошима.

Бінарні опціони з депозитом в рублях на OlympTrade – це твоя можливість влитися в трейдинг навіть з невеликою сумою. У багатьох брокерів баланс ведеться в іноземній валюті, це викликає певні труднощі. Курси змінюються, незручно підраховувати доходи і витрати і так далі.

Чому OlympTrade кращий брокер?

Крім того, що з цією компанією ви зможете вести баланс в рублевої валюті, вам запропонують найбільш вигідні умови.

На OlympTrade бінарні опціони з мінімальним депозитом в рублях доступні від 350 рублів. Це мізерна сума для солідних трейдерів, які хочуть в перспективі заробляти пристойні гроші.

Перед тим як проводити серйозні операції, необхідно набратися досвіду. Ставки приймаються від 30 рублів, це ще один плюс для починаючого трейдера.

Крім цього, у ОлимпТрейд є ряд інших переваг:

 • за допомогою демо-рахунку можна відкривати угоди без внесення навіть мінімальної депозиту;
 • виплати зароблених грошей проводяться безліччю різних способів;
 • поповнення та зняття коштів без комісії;
 • при внесенні депозиту нараховується бонус (від 2000 рублів);
 • максимальна прибутковість по опціонах досягає 90%;
 • пропонують зручну торгівлю через мобільні додатки;
 • всім клієнтам відкритий доступ до аналітичних сервісів;
 • ефективне навчання для початківців трейдерів;
 • якісна підтримка 24/7.

Не дивно, що досвідчені професіонали вибирають саме цього брокера. Крім всіх представлених плюсів, OlympTrade проводить акції та турніри. У сезон звітів пропонують спрогнозувати зміну вартості акцій компанії Tesla і отримати за це безризикові операції:

Максимальна вигода для клієнтів, маса корисних інструментів, всілякі бонуси і багато іншого. А найголовніше, що гроші клієнтів зберігаються в надійних банках Європи і діяльність брокера регулюється відповідними органами.

З чого почати торгівлю бінарних опціонів?

Заробляти на опціонах складно, а щоб внесений депозит не полетів в трубу, потрібно проводити операції тільки після складання точного прогнозу. Самі угоди не віднімають багато часу, більшу частину часу доводиться витрачати саме на складання прогнозів.

Застосовуй 3 ключа до успішної торгівлі опціонами, набирай досвід, роби як професійні трейдери.

Як вже говорилося, компанія OlympTrade готова навчити своїх клієнтів проводити операції правильно. Для цього був створений розділ навчання, в якому знаходяться безкоштовні відео уроки, опису стратегій, курси і семінари. Паралельно з навчанням, обов’язково торгуйте на демо-рахунку. Підкріплюйте теорію практикою.

Що ще допомагає ОлимпТрейд, так це наданням актуальної інформації. Трейдери отримують економічний календар, дані про волатильності, огляди ринку, технічний аналіз і торгові сигнали. Все це допомагає при складанні прогнозів.

Головне не спиратися тільки на цю інформацію, так як це лише підказки:

Кращий спосіб навчитися торгівлі – це внести мінімальний депозит в рублях і пробувати різні підходи, тактики, стратегії. Чому б не робити це з демо-рахунком? Поки ти не починаєш торгувати реальними грошима, тебе не з’явиться правильної оцінки балансу. Враховуючи ризики в цій ніші, це дуже важливо.

Скільки можна заробити з маленьким депозитом в рублях?

Враховуючи те, що ви вносите на баланс мінімально можливу суму, операції краще проводити теж на самий мінімум (30 рублів).

При таких ставках величезний дохід неможливий, зате це знизить ризики залишитися з нульовим балансом. У опціонів відрізняється прибутковість, від цього теж залежить очікувана сума доходу.

Наприклад, якщо почати відкривати опціони на 30% з прибутковістю 45%, то від кожної успішної угоди буде приходити 43.5 рубля. Не так багато, зате ви повноцінно відчуєте себе трейдером. Відкривати можна скільки завгодно ставок, тому дохід необмежений, навіть при мінімальних сумах:

З цими даними можна провести деякі розрахунки. Припустимо, ви вирішите відкривати опціони на 50 рублів і виберіть активи з прибутковістю 80%. Після кожної успішної операції на баланс надходить 90 рублів. Проводиш 10 таких ставок і отримуєш 900 рублів (можна вкластися в півгодини).

Мало кому вдавалося стартувати з мінімального депозиту в рублях і примножити його в десятки разів. Постійно закривати опціони в плюс неможливо, теж трапляються невдачі. Головне залишатися холоднокровним і продовжувати вчитися, щоб відсоток невдалих угод зводився до мінімуму.

Хочеш, щоб більшість угод закривалося в плюс? Застосовуй торгову стратегію на 15 хвилин.

Всі роблять перший крок, а щоб не розгубити всі свої гроші швидко, краще починати з маленьким депозитом в рублях. На OlympTrade не вимагають вносити сотні доларів, цей брокер відкритий для новачків. Обов’язково спробуйте провести кілька операцій, можливо, це стане для вас джерелом солідного прибутку.