Бінарні опціони з мінімальними вкладеннями

Торгівля на біржі Форекс приваблива і прибуткова діяльність, але новачкам буває складно розібратися, що до чого на валютному ринку.


Швидше за все, саме тому були придумані бінарні опціони. Це спрощений варіант для трейдерів, де можна вигравати не лише на прогнозах щодо збільшення курсів, але і по їх зниженню.

Нашим читачам ми вже представляли керівництво по заробітку на бінарних опціонах. Але коли тільки починаєш, не хочеться вкладати серйозні гроші. Тому в цій статті ми розповімо про кілька брокерів, щоб ви могли використовувати бінарні опціони з мінімальними вкладеннями.

Недорогі бінарні опціони

Насправді, зараз з’явилося дуже багато брокерських компаній, де пропонується торгувати опціонами з мінімальними депозитами, але щоб не стати жертвою шахраїв і не зіткнутися з труднощами при виведенні коштів, ми представимо перевірені і якісні сервіси:

  • Binarium. На нашу думку, це найкращий брокер для покупки бінарних опціонів. Навіть не реєструючись на сайті, ви можете подивитися, які активи використовуються в опціонах. Ставки можна робити від долара, є можливість відкриття опціонів всього на одну хвилину, а мінімальний депозит 450 рублів.
  • Iqoption. Популярний і якісний брокер, який допомагає новачкам вивчати нішу бінарних опціонів, а також дозволяє відкривати демо-рахунок. Ставки тут теж від долара, але краще спочатку потренуватися. Мінімальний депозит 10$, можна відкривати рублевий рахунок, гроші виводяться не довше 3 днів.
  • Grandcapital. Ще одна відмінна система для торгівлі опціонами, в якій можна стати трейдером вклавши 10$. Тут вас чекає безліч видів опціонів, чуйна тех. підтримка, різні бонуси, навчальні матеріали і масу інших позитивних моментів. Також серйозною перевагою є доступ до демо-рахунку.
  • Alpari. Назва цього брокера напевно вам відомо, так як у сфері Форекса, це відомий бренд. Бінарні опціони є лише одним із видів торгових продуктів, на яких можна за 60 секунд отримати 100% прибутку. На відміну від попередніх систем, тут мінімальна ціна опціону становить 5$.
  • Якого б брокера ви не вибрали для торгівлі опціонами, ніяких труднощів у вас не з’явиться.

    Всі ці системи перевірені часом і в мережі про них відгукуються виключно позитивно. Але найголовніше, що кожен з проектів в режимі реального часу аналізує зміни валютного ринку, тому обман повністю виключений.