Бінарні опціони з поверненням

Ера торгівлі на Форексі прийшла вже давно, але багато хто ще не почали використовувати валютну біржу для заробітку.


Чому? Деякі не знають, як нею користуватися, а деякі посилаються на низьку прибутковість. Так, у класичній торгівлі багато не заробиш без високого рівня знань і великого стартового капіталу, але ж є бінарні опціони.

З одного боку цей торговий інструмент дуже прибутковий, але з іншого боку, при його використанні можна втратити всі свої гроші менше ніж за кілька хвилин.

Таку торгівлю можна порівняти з тоталізатором, тільки ставки тут приймаються на рух курсів валют і зміна вартості активів (акції, метали тощо).

Повернення в бінарних опціонах – хороша підстраховка

На Workion вже представлялося 3 способи підстраховки в бінарних опціонах, але там не йдеться про часткове повернення коштів. Бінарні опціони з поверненням пропонуються далеко не всіма брокерами і найчастіше такі умови доступні для новачків або у вигляді тимчасової акції.

Є тільки одна компанія, що пропонує часткове повернення від кожної ставки. Це популярний сервіс IQoption, на якому можна самому вибрати відсоток повернення.

До речі можете подивитися на мої результати, від 2000 рублів в цьому брокера.

Природно, така можливість супроводжується мінусом, у вигляді зниження рівня прибутковості від угоди. Для прикладу, був обраний опціон з прибутковістю 87%. При нульовому повернення відсоток залишається без змін:

В залежності від того, наскільки ви перетягніть бігунок, прибуток може сильно зменшитися:

Рівно на 45% знизилася прибутковість, але якщо ви програєте, то отримаєте повернення.

Варто користуватися цим функціоналом? Якщо б ми просто поставили 5$ і виграли, то мали б 9.35$, а з поверненням сума зменшилася б до 7.1$. З іншого боку, у разі програшу, щодо повернення нам нарахують 2.25$.

Виходячи з того, що загальні суми залишаються без змін, сенсу у використанні підстраховки немає, адже ми могли б стільки ж виграти.

Якщо ви не впевнені у своїх діях, тестуєте стратегію або граєте на мінімальних ставках, то використовуйте бінарні опціони з поверненням, а у всіх інших випадках, від цього немає ніякого сенсу.

Простіше тоді знизити суму ставки на той обсяг коштів, який може повернутися. Тобто замість 5$, поставити 2.75$ і не використовувати повернення.

Як вже говорилося, у деяких брокерів періодично додається функція повернення, особливо, якщо вносиш великий депозит, або отримуєш VIP статус.

Як правило, максимальний обсяг повернення 15% або 5-10 ставок з великим відсотком. Тому IQoption залишається єдиним брокером з 45% повернення від програшних бінарних опціонів.