Біржа контенту Copylancer

Зміст

  • Аналог популярних бірж статей
    • Чому замовники вибирають біржу Copylancer?

Кар’єра кожного початківця копірайтера починається з вибору відповідного сервісу.


Важливо вибрати якісну систему, в якій реально платять гроші, є багато потенційних покупців і замовників, а також передбачений зручний інтерфейс і всі необхідні інструменти для створення якісних матеріалів.

Сьогодні, створено багато різних магазинів статей, але варто вибирати найбільш популярні проекти? По-перше, на них активно демпінгують новачки, по-друге, конкуренція буде високою, тому старт може виявитися скрутним. Біржа контенту Copylancer.ru пропонує кожному бажаючому приступити до заробітку на продажі статей.

Аналог популярних бірж статей

Нехай проект Copylancer і не самий популярний, з його допомогою тисячі авторів знайшли собі робоче місце. Ніяких зайвих функцій на сайті немає, тому як замовники, так і покупці легко розбираються в інтерфейсі.

Основний напрям текстів даного проекту, це Бізнес і фінанси. Далеко не кожен автор може складати грамотні статті на таку тематику, тому заздалегідь оцініть свої можливості.

Відвідавши магазин готових статей, ви зможете спостерігати, в яких категоріях знаходиться більше матеріалів:

Чесно кажучи, для продажу готових матеріалів краще користуватися іншими системами, так як тут швидкість продажів не висока (близько 1000 статей за місяць). Натомість, система Copylancer ідеально підходить для пошуку замовлень.

Природно, ціни за їх виконання вище, ніж середні ціни за готові тексти (вказується в кожній категорії). Кожен місяць проект відвідують десятки тисяч роботодавців, можливо, серед них ви знайдете постійного клієнта.

Чому замовники вибирають біржу Copylancer?

Справа в тому, що запустити нове завдання на цьому сайті легко. На головній сторінці одразу ж пропонується вибрати тип тексту:

Природно, ціни на них різні, так як їх якість суттєво відрізняється. Після вибору одного з варіантів буде запропоновано вказати, рерайтінг або копірайтинг потрібно замовнику. Далі необхідно заповнити просту форму:

В першій сходинці додається повний опис замовлення. Пропишіть все по пунктах, щоб отримати саме такий матеріал, який вам потрібен. Заголовок не принципове, адже це не реклама і ви нічого не продаєте.

Тематику потрібно вибирати правильно, Мета-теги прописувати не обов’язково. Залишається лише задати бажану кількість символів, а також скористатися чи відмовитися від перевірки статті коректором (варто скористатися).

На цьому процес запуску завдання закінчується, і незабаром ви отримаєте відгуки авторів для виконання роботи. На відміну від безлічі інших аналогічних проектів, хотілося б сказати, що тут продаються більш якісні матеріали.

Біржа Copylancer – це зручний сервіс для всіх, а його популярність поступово розвивається. Також адміністрація вказує, що через їх систему досить часто копірайтери знаходять постійних замовників або навіть влаштовуються на стабільну роботу у великі компанії.

Як вам такі перспективи? Обов’язково спробуйте скористатися біржею, адже це додаткова можливість розвитку кар’єри.