Біржа копірайтингу Etxt

Зміст

  • Де продавати статті для сайтів?
    • Скільки можна заробити на біржі Etxt?

Біржі статей є ідеальними проектами для заробітку в інтернеті. Досвідчені копірайтери заробляють пристойні гроші, в цьому не важко переконатися, спостерігаючи статистику хоча б в одній із бірж. Деякі автори продають понад 10 статей у добу, причому за 1000 символів вони встановлюють ціну понад 1 долара.


Звичайно, для новачків такі недосяжні висоти, але при активно розвитку, цього можна добитися. Однією з найпопулярніших бірж, на якій активно купуються статті, є біржа копірайтингу Etxt. Щоб стати учасником даної біржі, досить пройти не складну реєстрацію, після якої можна буде виставляти на продаж статті різних тематик.

Де продавати статті для сайтів?

Після реєстрації на біржі Etxt, у бічній частині сайту, вам потрібно перейти до додавання нової статті:

Коли відкриється форма додавання статті на біржу, вам буде потрібно уважно її заповнити:

продать статью

Ось для прикладу, ми заповнили форму на додавання статті про заробіток на Etxt. Щоб вашу статтю як можна швидко купили, придумуйте оригінальні заголовки, правильно вибирайте категорію статті, обов’язково додайте опис, ключові слова вибирайте через сервіс WordStat.

Використовувати сервіс для пошуку ключових слів не складно:

Вказуєте основну тему, на яку ви плануєте написати статтю і отримуєте значний список запитів, які релевантні обраної теми.

Про що ви можете писати статті?

Написати можна що завгодно і придумувати тему самостійно не обов’язково. Ви можете використовувати рерайтинг – переписувати своїми словами статті з інших сайтів, але робити це потрібно так, щоб тексти виходили унікальними.

На сторінці Заробіток на рерайтинге, ми докладно описували, як можна швидко і легко робити якісні копії статей, для продажу на біржах. На Etxt є своя програма перевірки унікальності, яка називається Etxt Антиплагіат, вона безкоштовна, а користуватися нею дуже просто.

Скільки можна заробити на біржі Etxt?

Назвати конкретну суму неможливо, так як обсяг вашої прибутку залежить виключно від ваших зусиль. Ось реальна статистика одного з новачків на даній біржі:

деньги за статью

У загальній складності було продано 285 статей і за це отримано 18581 рубль. За приблизними підрахунками, кожна стаття була продана за 65 рублів, що є дуже низькою вартістю. Коли тільки починаєш займатися копірайтингом, ціни обов’язково прийдеться занижувати, але навіть з таким доходом, можна стабільно заробляти.

285 статей можна написати за місяць, це приблизно по 9 статей в день. Звичайно, це не так просто, але зате таку роботу ви будете виконувати, не виходячи з дому, а в майбутньому зможете збільшити вартість текстів і тим самим заробляти ще більше грошей.

На закінчення хотілося б додати, що крім розміщення текстів на цій біржі, ви можете виконувати завдання, платять за них набагато більше.

При реєстрації вам потрібно буде вказати декілька тематик, в яких ви розбираєтеся, будьте уважні, за цим тематик вам будуть надходити пропозиції написати текст.