Біржа копірайтингу TextSale

Зміст

  • Заробіток на TextSale
    • Які статті краще викладати?

Копірайтинг є одним з найпопулярніших видів заробітку в мережі, який використовується все більш активно. Тисячі новачків приступають до написання статей для їх подальшого продажу і при цьому використовують різні біржі контенту. Найпопулярніші біржі Рунета – це Advego, Etxt і TextSale.


Про Advego і Etxt ми вже розповідали нашим читачам, але остання біржа є не менш популярною, тому ми вирішили скласти огляд біржі копірайтингу TextSale. Почнемо з того, що ця біржа є однією з найстаріших, а заробляє на ній величезну кількість користувачів. За кількістю готових статей, TextSale навіть випереджає Advego і Etxt.

Заробіток на TextSale

Кожен бажаючий може пройти реєстрацію в цій біржі, щоб продавати власні статті. Модерація на цій біржі найнижча, тому навіть не особливо якісні тексти будуть прийняті в продаж. Для новачків цей проект є просто ідеальним, але не варто поспішати викладати тексти з низькою унікальністю або складаються з набору слів.

Якщо гроші за статтю зажадають повернути, адміністрація перевірить текст, при виявленні вашої недобросовісності (дуже низька якість статей або низька унікальність), профіль можуть заблокувати.

Для додавання статей на продаж, після реєстрації в меню буде знаходитися пункт «Продати статтю»:

продать статью

Натискаєте на цей пункт і потрапляєте до формі додавання статті:

выставить на продажу статью

Порівняно з іншими біржами, тут не потрібно вказувати ключові слова, короткий текст та інші дані. На зображенні ви можете бачити приклад додавання статті, це дуже легко зробити.

Таке істотне відміну біржі TextSale від аналогічних проектів – це можливість пакетного додавання статей. Для цього в меню є окремий пункт «Продати статті», в ньому буде відразу кілька форм для додавання текстів, безумовно, це зручно при додаванні великої кількості матеріалів.

Які статті краще викладати?

Адміністрація даної біржі збирає інформацію про те, які тематики статей найчастіше купуються і кожен місяць вони викладають статистику на головній сторінці:

Ось так виглядає актуальний список категорій статей на даний момент. Якщо ви розбираєтеся, хоча б в одному з цих напрямків (а в цьому ми не сумніваємося), почніть писати тексти і продавайте їх.

Значний мінус біржі – це величезна кількість додаткових відрахувань, що знижує загальний заробіток, а при збільшенні вартості, можна «розполохати» покупців. Комісію системи обійти неможливо, а от відсоток від суми за продаж вашої статті агентом, краще знизити.

За замовчуванням після реєстрації у вас буде встановлено 20% відрахувань того, хто продасть вашу статтю.

Щоб прибрати ці зайві витрати, Потрібно перейти на профайл:

Що стосується цін, які краще всього встановлювати, то на самому початку, поки ви не набрали достатньо рейтингу, то краще не завищувати вартість і дотримуватися обмеженням до 20 рублів за 1000 символів (зараз 0.55$).

Також не забувайте, що можна продавати статті, які ви перепишете з інших сайтів, про те як це швидко робити, ми розповідали у статті Заробіток на рерайтинге.