Біржа кредитів Credex

Зміст

  • Вигідні вклади в Credex
    • Запрошуй друзів і заробляй в Credex

Кредитні біржі в інтернеті не є новими проектами, їх вже не раз запускали і вони приносили непоганий прибуток.


З недавнього часу в мережі з’явилася унікальна система P2P кредитування, в якій можна без зайвих зусиль інвестувати будь-яку суму грошей і гарантовано отримати повернення.

Біржа кредитів Credex – не схожа на свої аналоги. За допомогою цієї системи вже тисячі людей відкрили інвестиційні портфелі і почали отримувати гроші.

Незважаючи на широкий функціонал цієї системи, працювати з нею дуже просто. Можна і зовсім обмежитися пасивними інвестиціями, так як вони теж прибуткові.

Проект закритий!

Вигідні вклади в Credex

Почнемо з того, що тут всім новачкам дають по 70 бонусних доларів. Їх можна вкладати, а 50%-70% від прибутку стане вашими. Щоб ви зі старту розібралися, як скористатися грошима, давайте все поясню на прикладі:

Схема роботи біржі гранично проста, одні беруть гроші в борг, інші їх видають. Після реєстрації ви побачите невелику суму на своєму балансі. Пустити її в обіг не складно, заходьте в розділ «Кредитор» і створюйте портфель:

Вкладайте все, що у вас є на бонусному балансі, все одно по-іншому цими грошима не скористатися. Після відкриття портфеля, на цій сторінці ви будете спостерігати отриманий прибуток.

Нараховується вона щодня, але тільки через 24 години після інвестування:

Далі все ще простіше, так як частина від прибутку по портфелю зарахується на звичайний баланс, а з нього ви зможете скористатися іншими інвестиційними рішеннями:

Бали CRD потрібні для покращення полнодоходных портфелів, це стабільне і надійне джерело прибутку. Також, можна витратити гроші на портфелі з обмеженою прибутковістю або на лінію кредиту довіри.

Відсотки прибутковості скрізь фіксовані, вкладати пропонується по одному з 5 тарифів:

Зручно, що при відмові від виплати боргів, інвестор отримує компенсацію з резерву, а організатори Credex потім самі судяться з несумлінним користувачем.

Загалом, вам взагалі не варто ні про що думати, просто робите внесок і чекаєте, поки сума збільшиться. Окремо хотілося б сказати про біржу, де потенційні позичальники створюють заявки:

Умови можуть бути дуже привабливими, але краще не зв’язуватися з подібними пропозиціями. Справа в тому, що біржа створена для видачі позик знайомим, на ній можуть просто кинути.

Адміністрація не несе відповідальності за надані через біржу кредити, люди інвестують на свій страх і ризик.

Запрошуй друзів і заробляй в Credex

Партнерська програма у цього сайту дуже вигідна, так як по ній нараховується 20% відрахувань рефералів першого рівня. Також є система статусів, яка дозволяє збільшити кількість рівнів партнерки:

Крім цих заохочень, ви можете розраховувати на різні типи бонусів. Отримують їх лише активні партнери. Необхідно відкрити мінімум 4 рівень, щоб отримувати додатково 3% від відрахувань у вигляді непрямого бонусу:

Щоб отримати хороший статус партнера, доведеться запросити багато рефералів. Наприклад, для виходу на рівень Manager Black (що необхідно для отримання непрямого бонусу), потрібно залучити мінімум 20 активних користувачів:

Система статусів розроблена, щоб у кожного були перспективи зростання. Чим активніше партнер, тим більші відрахування він отримує, плюс додаткові бонуси.

Відгуки Credex отримує тільки позитивні, що нітрохи не дивує. Майже 30 000 користувачів вже вклалися в систему, а загальна сума інвестицій наближається до 6 млн. доларів.

Звичайно, кредитна біржа Credex це далеко не єдиний варіант для початківця інвестора. На нашому блозі є стаття про те, куди можна вкласти гроші в інтернеті. Подивіться, які ще у вас є можливість, цілком можливо, що сподобається інший напрямок.