Бізнес або Форекс, що краще?

Зміст

  • Створити сайт або торгувати на Форексі?
    • Чим гарний Форекс?
    • Створення сайту ще краще

Якщо ви не в перший раз заходите на Workion, то повинні були помітити, що на його сторінках постійно з’являються статті про різні способи заробітку.


Більшість з них підходить для новачків, а також не приносять більший прибуток. Але деякі люди хочуть відразу зануритися в серйозну нішу.

Бізнес або Форекс, що краще? Якщо порівнювати по прибутковості, то в обох варіантах можна добитися величезних відрахувань.

Є заможні люди, як серед трейдерів, так і серед вебмайстрів. Фінансового стелі в ніші немає, тому можна робити будь-які гроші, але спочатку варто оцінити свої можливості.

Створити сайт або торгувати на Форексі?

Провести грань між цими способами складно, так як вони прибуткові. Але якщо ви новачок і взагалі нічого не розумієте в сайтобудуванні або трейдингу, краще віддати перевагу першому варіанту.

Чому? Тому що можна почати з нуля і використовувати власні знання, щоб потихеньку наближатися до хорошого прибутку.

Вибираючи Форекс, ви прирікаєте себе на тривале навчання. Доведеться визначитися, з якою компанією торгувати на Форексі, якими користуватися стратегіями, де добувати актуальну інформацію для прогнозів, як встановити термінал і проводити операції.

Сам трейдинг простий, вибираєш активи і інвестуєш, за пару годин цілком реально розібратися, як там проводяться операції. Труднощі з’являються при виборі активів.

Навіть професіонали не завжди можуть передбачати, як зміняться котирування. Що вже говорити про новачків, які не розбираються навіть у основах.

Ви скажете – всьому можна навчитися, це правильно, але щоб провести навіть одну операцію, потрібно вкладати гроші. Скільки разів доведеться вносити депозит, поки не навчишся всім тонкощам? Багато!

Чим гарний Форекс?

Після установки терміналу і нетривалого навчання, можна відразу зайнятися справою. Прибуток реально отримати в перший же день торгівлі, при створенні сайту це неможливо.

Крім цього, після укладання угоди можна сходити в кіно, поїсти, поспати і так далі. А коли займаєшся розкручуванням і наповненням сайту, доводиться багато працювати.

Багато вибирають трейдинг, але успіху досягають лише ті, хто непогано розбирається в економіці. До цього доводиться йти роками, що порівнянно з періодом, необхідним для розкрутки сайту.

Якщо вирішите зайнятися трейдингом, форекс брокер Instaforex надасть вам всі необхідні інструменти і запропонує вигідні умови.

В загальному, за рахунок проведення торгів на валютному ринку, можна витрачати набагато менше часу, але отримувати пристойні гроші. До того ж, постійно перебувати за ПК не доведеться, шанували новини, побудували прогноз, зробили ставку і вільні.

Створення сайту ще краще

Нехай на розвиток майданчика йде значно більше часу і перші гроші з монетизації варто чекати не раніше, ніж через півроку-рік, це все одно більш вдалий варіант. Одне з основних переваг це повна безкоштовність. Можна встановити CMS і вже через годину отримати готовий ресурс.

Якщо не вмієте створювати сайти, реєструйтеся на Webhost1 та замовляйте хостинг. Там є автоматичний установник WordPress, допомагає за 15 хвилин запустити ресурс.

Так, спочатку доведеться трудитися в рази більше, проводити багато часу за комп’ютером, щоб наповнити майданчик інформацією, зате які перспективи вам відкриваються.

Скажу на власному прикладі. Зараз мій блог володіє величезною відвідуваністю, я працював над ним майже 3 роки і тепер отримую пристойні гроші.

Щоб не дратувати відвідувачів рекламою, просто запрошую рефералів і отримую гроші за партнерськими програмами. Наприклад, пасивні відрахування приходять з сайту Etxt, де автори продають свої статті і мені за це надходять невеликі суми:

Запросив велику компанію і можеш поступово забувати про роботу. Люди працюють, за рахунок цього надходить прибуток. Звичайно, доводиться підтримувати ресурс, але це значно простіше.

Чим ще створення сайту краще Форекса?

  • можна заробляти різними способами;
  • розкрутити своє ім’я;
  • поєднати роботу та хобі;
  • ніяких вкладень не потрібно;
  • ризиків практично немає.

Єдиний значний недолік-це час, хоча поки ви будете вчитися трейдингу, пройде не менше півроку, поки ви не навчитеся укладати велику частину своїх операцій в плюс.

Зважитеся створити блог, це дійсно вигідне напрямок, кажу це з власного досвіду.

Занадто довго думати, чому віддати перевагу, Форексу або бізнесу теж не варто. Чим раніше ви почнете занурюватися в одну зі сфер, тим швидше чогось досягнете. Як варіант, подумайте про суміщення, адже нічого не заважає вам займатися трейдингом і вести блог на тему Форекса.