Бізнес або інвестиції, що краще?

Зміст

  • Інвестувати або відкрити бізнес?
    • Інвестиції бізнесу краще?

Шлях до успішного та заможного життя ми прокладаємо самостійно. Кожен вирішує, чим йому варто зайнятися, щоб поліпшити своє фінансове становище, а найчастіше це інвестиції або бізнес.


Обидва варіанти гарні, а в історіях успіху багатіїв є приклади збагачення по кожному з них.

Бізнес або інвестиції, що краще? З одного боку, вкладаючи кудись гроші, ви вже не зможете управляти капіталом і приймати важливі рішення.

З іншого боку, при відкритті бізнесу, доводиться проявляти активність і покладати на свої плечі масу справ. Кожен повинен самостійно вирішувати, що йому ближче.

Інвестувати або відкрити бізнес?

Відкриття своєї справи вимагає не тільки стартового капіталу, але і певних знань. Крім цього, вам доведеться знайти ідею для бізнесу в інтернеті, що іноді не так просто, враховуючи сьогоднішній рівень конкуренції.

Тим не менш, у відкриття бізнесу є ряд переваг:

  • дохід нічим не обмежується, можна розвиватися і при грамотному підході робити в рази більше, ніж змогли б принести інвестиції;
  • ви самі вирішуєте, куди направити гроші, як їх прокрутити, що зробити для збільшення доходу і так далі (простіше кажучи, ви біля штурвала);
  • у плані стартових вкладень можна обійтися мінімальним бюджетом. Наприклад, можна почати з власного виробництва або надання послуг.

Найскладніше запускати бізнес, так як на початковому етапі він практично не приносить прибутку. Рішення даної проблеми є, можна купити готовий бізнес в інтернеті. Також цей варіант допомагає підшукати гідні ідеї, якщо нічого не приходить в голову.

Інвестиції бізнесу краще?

Частково займатися інвестуванням набагато зручніше і вигідніше. Особисто я давно вкладаюся в ігри з виведенням грошей. Вони приносять непоганий профіт, при цьому не віднімають багато часу. Інвестування також є ряд переваг:

  • вклавши гроші, не доводиться багато працювати, так як в більшості випадків це пасивний вид отримання прибутку;
  • є величезна кількість варіантів для інвестування, тому ви легко скоротіть ризики, створивши собі відразу кілька джерел прибутку;
  • якщо вибирати правильно, то прибутковість інвестицій буде стабільна. У бізнесі часто бувають провали і з-за відсутності досвіду, можна допустити помилки.

Стати інвестором з нуля практично неможливо, в будь-якому випадку доведеться шукати стартовий капітал. Якщо вам це ближче, але настійно рекомендуємо стати клієнтом East Union.

Дана компанія займається скупкою нерухомості і пропонує викуповувати частки. Перспективи інвестиційного проекту серйозні, а прибутковість пристойна.

Схожі моменти в діяльності інвесторів і підприємців. Наприклад, у будь-якому випадку з’являються ризики, повністю позбавитися від них не вийде. Тому, перед тим як скористатися своїм стартовим капіталом, потрібно все добре обдумати та оцінити обрані способи їх примноження.