Бізнес-гра Виртономика

Зміст

  • Виртономика – навчити бізнесу в грі
    • Як грати в Виртономику?
    • Як заробити на Виртономике?

Великі ігрові проекти, в яких можна виводити гроші, завжди привертали величезну аудиторію користувачів.


Всім відомі гри My Lands, Clan Wars і Епоха клонів – це продумані стратегії, які сильно відрізняються від простих ігор, де пропонується вкладати гроші і пасивно заробляти.

Бізнес-гра Виртономика – повноцінний симулятор для підприємця, з допомогою якого можна розвивати свій бізнес без стартових вкладень.

Напевно, це єдина в своєму роді гра, де кожен бажаючий може проявити свій талант підприємця і отримати навички, які знадобляться для ведення справ в реальному житті.

Виртономика – навчити бізнесу в грі

Більше 7 років існує ця цікава гра , і в ній зареєстровано величезну кількість користувачів, причому не тільки з Росії. Робити вклади тут не потрібно, але розглядати гру як джерело прибутку теж не варто, так як щоб вийти на гідний дохід, спочатку доведеться дуже багато працювати.

Краще всього починати грати на ентузіазмі, до отримання перших відрахувань вам доведеться розвивати свій бізнес і доводити, що ви є кращим бізнесменом.

Гра цікава, це стратегія для бізнесменів, де ви отримуєте стартовий капітал і самі можете розпоряджатися, в якій ніші розвивати свою діяльність. Якщо ви дійсно хочете навчитися бізнесу, то обов’язково пограйте в Виртономику.

Як грати в Виртономику?

Після реєстрації в грі, придумуйте назву своєї компанії і отримуйте невеликий бізнес від дядечка. Спочатку у вашому розпорядженні буде невеликий справу з деякими будівлями:

По кожному підрозділу, ви зможете отримати детальну інформацію і статистику, якщо натиснете на нього:

Спочатку вам буде складно розбиратися в інтерфейсі, так як пропонується багато різних функцій. Тому, прислухайтеся до порадника і виконуйте його завдання:

Крім того, що це допоможе вам у всьому розібратися, ви будете отримувати грошові нагороди, а вони вам в грі точно знадобляться.

Встановіть собі мету – побудувати успішну кар’єру підприємця, це головне завдання в грі. Тільки ті, хто доб’ється успіху у віртуальному бізнесі, зможе розраховувати на отримання реальних грошей з цієї гри.

Як заробити на Виртономике?

Всередині гри використовується валюта «Вірт», яку можна купувати або виводити з гри. Можна ще і конвертувати окуляри, але вони менш прибуткові. Як ви вже здогадалися, для заробітку на виртономике необхідно збирати цю валюту, а зробити це можна наступними способами:

1. Перемога у конкурсах.
Систематично адміністрація Виртономики проводить цікаві конкурси на виявлення кращих менеджерів, президентів та директорів. Ви можете взяти в них участь і тим самим заробити ігрові очки або вірт:

2. Перемога в тендерах.
Забезпечити собі прибуток можна і за рахунок виграшів тендерів. Досвідчені гравці можуть кожен день отримувати вірти, якщо виграти державні тендери. Цим способом можна швидко заробити, але працювати доведеться багато, так як бажаючих виграти тендер чимало.

3. Розіграші серед вкладників.
Кожен день в Виртономику вкладають реальні гроші, а адміністрація заохочує за це користувачів. Всі, хто за добу вніс гроші в гру, стає учасником розіграшу, де головний приз – це вірти. Яку суму отримує переможець, залежить від того, скільки грошей буде, загалом, додано в систему. Всього визначається 4 переможця, 2 з числа поповнили баланс через SMS та 2 учасники, які поповнили баланс будь-якими іншими способами.

4. Залучення нових гравців.
Як і у будь-якого іншого великого проекту, у Виртономики є партнерська програма. Якщо ви зможете знайти багато охочих пограти в цей симулятор бізнесу, ваші доходи будуть пристойними. Система ділиться 20% відсотками від платежів рефералів. Тобто з кожних 5 витрачених або куплених очок, на ваш баланс буде нараховувати по 1 вірту.

Виртономика – це гра, не схожа ні на одну з інших, а починаючим підприємцям вона буде вельми корисна. Колосальний досвід можна перейняти, просто граючи в гру, а після реєстрації і початкового розвитку своєї компанії, ви просто не зможете відмовитися від продовження.