Бізнес партнерство з NL International

Зміст

 • NL International: сутність, особливості мережевого маркетингу
 • Маркетинговий план NL International
  • Продукція NL International

Організувати успішний бізнес в реальному житті досить складно, адже не кожна людина володіє організаторськими здібностями, аналітичним мисленням і активністю, необхідної для побудови прибуткової діяльності. Крім особистих даних, необхідні матеріальні вкладення.


Багато людей, які бажають звільнитися від наказів начальника і стабільного трудового режиму дня, розглядають бізнес ідеї популярні в мережі. В інтернеті їх багато, але окрему увагу привертає унікальна програма nlstar.com, закликає всіх бажаючих користувачів організувати успішну підприємницьку діяльність, не виходячи з дому!

Міжнародна компанія NL International була заснована ще в 2000 році. Цей бізнес проект передбачає прямі продажу якісних товарів для здоров’я, краси і для дому. Досить популярний бренд, який успішно реалізує продукцію високої якості в різних країнах СНД, Євросоюзу та в Америці.

«Nlstar» – це не тільки відповідальний продавець, але і перспективний компаньйон для організації успішного бізнесу. Багато хто вважає проект NL International – кращий заробіток в інтернеті з нуля.

Хтось порівнює пропозицію про співпрацю з Nlstar International звичайним мережевим маркетингом, проте це не зовсім вірно. В даному проекті є кілька характерних особливостей, які обов’язково треба вивчити!

NL International: сутність, особливості мережевого маркетингу

Корпорація Nlstar International функціонує з клієнтами з різних країн, розробляючи для кожного регіону індивідуальну програму, орієнтовану на менталітет місцевого населення. Це дуже переважно, адже те, що може зацікавити європейця, не завжди оцінять російські споживачі.

Починати співпрацю з nlstar.com International, можна без початкового внеску. Слід зазначити, що більшість аналогічних фірм, вимагають від нового учасника певну оплату за вступ в компанію. Однак, на відміну від конкуруючих структур, цей проект не передбачає систему знижок для партнерів, що і є головною відмітною особливістю NL.

У чому суть і як можна заробити? Це питання виникає у багатьох користувачів, які цікавляться партнерством з популярним світовим брендом. Так, в даній компанії косметика та інші товари з каталогу, купуються дистриб’юторами і клієнтами за фіксованою ціною.

Учасники програми заробляють певний відсоток від реалізованої продукції, але вже шляхом перерахування грошових коштів на особовий рахунок. Щоб отримати хороший дохід, також доведеться виконати деякі умови бізнес плану.

До переваг можна віднести відсутність потреби пояснення покупцям з найближчого оточення, чому ви не бажаєте продавати товари з каталогу за ціною зі знижкою.

Маркетинговий план NL International

Компанія nlstar International має п’ятиступінчастий маркетинговий план, що приносить регулярний дохід, як самому організатору унікальної ідеї, так і дистриб’юторам, які бажають заробити пристойні гроші на нескладному бізнесі.

Детально вивчити маркетинг-план від NL International можна на офіційному сайті компанії.

Завдання офіційного представника полягає в наступному:

 • будівництво клиентурного ринку;
 • агітація людей, спрямована на мотивування стати партнером NL;
 • успішна реалізація товарів.

Виконуючи всі умови програми, у представника накопичуються бали і відбувається підвищення по кар’єрних сходах. В якості зарплати, дистриб’ютор отримує грошову винагороду. При розрахунку суми, компанія враховує обсяги продажів і кількість нових учасників, які прийшли у NL International за запрошенням вже діючого представника.

Відсотки по маркетинговому плану прораховуються з товарообігу в балах, а вимірювання відбувається у.е. 10% винагороди = 1000 у.е.

Важливі умови програми:

 • Для отримання структурного гонорару, повинна бути виконана мінімальна активність представника (не менше 50 PV в місяць).
 • Щоб здобути звання лідера, необхідно реалізовувати продукцію компанії у великих обсягах (не менше ніж на 3000 доларів в місяць);
 • Бажаючи придбати одним замовленням велику партію продукції, потрібно пред’явити інформаційні докази, які свідчать, що даний товар купується не для власного використання, а для реальних покупців.
 • На стартовому періоді, представникам компанії заборонено купувати товари із каталогу на суму, що перевищує 1000 у.е.
 • Продукція NL International

  В асортименті продукції представлені товари для здоров’я, краси і для дому. Великою популярністю користуються продукти від nlstar, збагачені поживними елементами, корисними для здоров’я. Всі товари з цієї категорії збалансовані, створені на основі натуральних інгредієнтів.

  Nlstar продукція:

  • корисна їжа для спортсменів;
  • товари для схуднення;
  • вітамінні комплекси, БАДИ та інші харчові добавки загальнозміцнювальної дії;
  • фруктові батончики і фіточаї;
  • натуральна косметика для чоловіків і жінок всіх вікових категорій;
  • ефективні засоби для догляду за шкірою голови і волоссям;
  • екологічно безпечні порошки та інші засоби для прання і прибирання оселі.