Блог для фрілансера — кращий спосіб піару своїх послуг

Зміст

  • Як зробити блог?
    • Блог – це джерело додаткового прибутку

У пошуках віддаленої роботи професіонали реєструються на різних біржах фріланса і розміщують теми на форумах.


Не завжди вдається підшукати вигідні замовлення, тому краще заздалегідь подбати про створення стабільного потоку клієнтів. Як його зробити? Є багато варіантів, одним з них є створення свого сайту.

Блог для фрілансера – найкраще портфоліо, в якому можна розміщувати будь-які приклади своєї праці.

Звичайно, деякі замовники відмовляться від того, щоб ви викладали дані про їх замовлення, але у більшості випадків проблем не буде. Крім цього, блог можна наповнювати інструкціями по виконаній роботі.

Як зробити блог?

Для фрілансерів, які не займаються розробкою сайтів може здатися занадто складним цей процес.

Насправді, нічого важкого немає, подивіться, як створити блог, на Workion додано багато корисних статей для блогера-початківця. Серйозних витрат не потрібно, максимум на хостинг і домен.

На блозі обов’язково повинно бути 3 розділу. Перший – це безпосередньо блог, в якому викладаються статті. Другий – портфоліо, де представлені приклади ваших праць. Третій – сторінка з контактами, щоб всі відвідувачі могли легко звернутися до вас для замовлення послуг.

Майже у всіх популярних фрілансерів є свій блог. Вони починають з виконання окремих замовлень, з часом переходять на більш високий рівень. Зрозуміло, що не завжди буде час на супровід блогу, але написати на тиждень 2-3 статті не так вже важко.

Чим наповнювати сайт ви придумаєте, якщо робота кипить, то в її процесі можна робити різні інструкції по оптимізації, секрети роботи з графічними редакторами, поради з написання статей, методи розробки реклами і багато іншого.

Загалом, відштовхуючись від професійних навичок і замовлень, що надійшли, точно придумаєте теми.

Блог – це джерело додаткового прибутку

Як кажуть, одне іншому не заважає. Запускаючи блог, фрілансер розвиває свою кар’єру. Є маса прикладів, коли дизайнери починали викладати свої роботи на сайті і створювали популярні майданчики.

Велика популярність у певних колах приносить ще більше замовлень, а впевнені в якості клієнти, готові платити в рази більше.

Найпростіший спосіб монетизації сайту фрілансера – це залучення інших працівників на біржі фрілансу. Цим я сам займаюся, запрошую фрілансерів на Weblancer і стабільно отримую виплати:

В залежності від вашої діяльності і цільової аудиторії, можна підібрати партнерські програми або просто встановити рекламні блоки. Пропорційно з відвідуваністю, будуть зростати доходи.

Заробіток на сайті з Advmaker – підійде для сайтів будь-якої тематики. Реєструйтеся, розміщуйте рекламу, отримуйте гроші.

Крім всього цього, професійні навички фрілансера дозволяють створювати инфопродукты.

Навчальний відео курс, електронна книга, вебінари і багато іншого також приносять непоганий прибуток. Цим краще починати займатися, коли з’явиться стабільно висока відвідуваність і якщо сайт створений не тільки для клієнтів, але і для фрілансерів.

Всім фрілансерам портфоліо необхідно, а у форматі блогу розміщувати приклади робіт набагато ефективніше. Витратьте кілька днів на розробку сайту, вибирайте CMS WordPress, програмістом для цього не обов’язково. На кар’єрі це позначиться 100%, головне не лінуватися наповнювати блог.