Блогер і вебмастер – відмінна професія

В житті потрібно робити вибір і іноді він дається занадто складно. Один з них робить кожен – це вибір професії.

Багато хто вважає, що майбутнє зумовлюється тоді, коли вибирається навчальний заклад, але як показує практика, далеко не всі працюють за тією спеціальністю, на яку вивчилися.

Блогер і вебмастер – відмінна професія, якої не навчають у Внз чи коледжах. Тим не менш, зараз активно зростає кількість людей, які працюють над власними сайтами і заробляють на цьому значно більше, ніж працівники із багатьох сфер.

Чому так? Тому що інтернет – це бурхливо розвивається і актуальна ніша.

А я можу стати вебмайстром?

Кожен може стати власником сайту і для цього не потрібно володіти освітою, пов’язаних з IT технологіями.

Якщо провести опитування серед блогерів, то можна з’ясувати, що це люди з самими різними професіями, а деякі й зовсім їх не отримували. В мережі немає різниці, яке у тебе освіта, головне, чому ти навчився.

Більшість вебмайстрів – це самоучки, яким спочатку просто було цікаво займатися сайтобудування.

Серед блогерів можна зустріти навіть тих, хто практично не розбирається в HTML, а створював свої ресурси з допомогою движків і потім активно писав статті, щоб розкрутити проект.

Менеджер сайту – найкраща професія в США.

Не так давно в Америці було проведено дослідження, яке показало, що робота менеджерів сайту в багато краще більшості інших професій. Порівнювалася така робота з діяльністю рибалок, водіїв, будівельників, металургів, танцюристів і навіть таксистів.

В якості факторів порівняння виступали такі важливі моменти як шкоду здоров’ю, заробітна плата, важливість фізичного стану, психологічне навантаження, час роботи і багато іншого.

Після проведення перевірки експерти прийшли до висновку, що краще працювати менеджером сайту, аналітиком, дизайнером або віддаленим бухгалтером, ніж займати масу посад в реальному житті.

Роботу продавцем в інтернеті можна отримати й ви, для цього вам лише потрібно знайти відповідний сайт, де потрібні менеджери з такими товарами, в яких ви розбираєтеся.

У кожної людини своя думка щодо роботи в інтернеті, але навряд чи хтось посперечається, що вона менш небезпечна і не вимагає серйозних фізичних навантажень.

Якщо до всього цього додати вільний графік і пристойний дохід, виходить видалені заробітки практично ідеальна діяльність. Звичайно, деякі з цим не погодяться, але плюсів у такої роботи дійсно багато.

Спробувати свої сили в даній ніші ви можете, а на нашому сайті є стаття, як створити блог, з допомогою якої ви зможете розібратися у важливих моментах.

Створіть свій сайт як можна раніше і спочатку розвивайте його, не думаючи про гроші, прагнучи до популярності.

Рано чи пізно ви зрозумієте, як добре, що вчасно відкрили ресурс, адже він почне приносити непогані гроші і у вас точно з’являться сумніви, чи варто продовжувати ходити на реальну роботу.