Блок з інформацією від реферера на Wmmail

Зміст

  • Інформаційний блок від реферера
    • Як додати запис у блок від реферера?

Якщо ви вирішите використовувати систему Wmmail для того, щоб побудувати велику реферальну мережу і тим самим забезпечити собі прибуток, то вам обов’язково потрібно дізнатися про всі способи активізації рефералів.


У цьому кликовом спонсора передбачений широкий функціонал по роботі з рефералами і в даній статті ми розповімо про один корисний інструмент.

Блок з інформацією від реферера на Wmmail допоможе вам ділитися корисними даними відразу з усіма залученими користувачами. Він автоматично встановлюється на сторінках всіх ваших рефералів і вони ніколи не пропустять ваші повідомлення. Подібно новинний стрічці, будуть відображатися ваші записи з щоденника.

Інформаційний блок від реферера

Представляється даний блок під формою з новинами і виглядає практично точно також:

В цей блок потрапляє кожна запис з вашого щоденника, яка буде позначена спеціальною функцією. Сюди можна додавати різну інформацію, від корисних порад, до майбутніх або вже запущених конкурсах.

Категорично заборонено додавати будь-якого виду рекламу, в тому числі і реферальні посилання. За порушення цього правила, навіть можуть заблокувати ваш профіль.

Як додати запис у блок від реферера?

При створенні нового запису в щоденнику, ви можете поставити галочку у спеціальному полі для цього:

В інформаційному блоці відображаються тільки 2 останні записи. Вони автоматично будуть змінюватися в міру додавання нових постів у вашому щоденнику.

Користувачі, у яких немає реферера, замість цього блоку бачать пропозиції інших учасників вступити в їх реферальну мережу.

Багато не знають про можливості додавання записів в спеціальний блок, особливо, якщо у них немає реферера або якщо він недостатньо активний. Обов’язково користуйтеся цією функцією, адже чим активніше ви будете спілкуватися з рефералами, тим більше будуть ваші доходи, так як новачків завжди потрібно підштовхувати до роботи.