Bongamodels — платить 50$ за залучену активну веб-модель

Зміст

  • Як отримати 50$ за запрошення моделі?
    • Робота моделлю в інтернеті

Прибуткові партнерські програми на вагу золота. Є багато пропозицій почати співпрацю з великої системою та отримувати винагороду за залучених користувачів.


Еротичні відеочати не є винятком, у них платять гроші не тільки за витрати запрошених глядачів.

Система відеочатів Bongamodels – платить 50$ за залучену активну веб-модель. Це відмінне винагороду за те, що запрошуєш в систему нового працівника.

Модель повинна влаштовувати цікаві шоу і заробляти на них гроші. Тому потрібно не просто забезпечити багато реєстрацій, бажано навчити людей працювати на подібних сайтах.

Як отримати 50$ за запрошення моделі?

У заголовку ми вказали, що дана сума приходить тільки через активну веб-модель. Такий статус вона отримує, коли заробляє в системі перші 50$. Це не такі великі гроші, початківці моделі виводять сотні доларів кожен місяць, тому пропозиція реально вигідну.

Навіть ті люди, які не цікавляться заробітком в мережі, знають про сайт Bongacams. Туди заходять заради розваг, а якщо активно рекламувати сайт глядачам, теж вдається заробляти.

Залучати на Bongamodels можна не тільки дівчат. Це єдиний проект з еротичними трансляціями, де аккаунт можуть відкрити хлопці чи пари (навіть одностатеві).

Тому, цільова аудиторія широка, а залучати працівників можна будь-якими способами. Навіть у соціальних мережах реально знайти нескромних користувачів, готових влаштувати відверте шоу.

Крім заохочення активних моделей, партнери довічно отримують 5% від усіх доходів. Це приносить непоганий прибуток, сам в цьому переконався, так як залучив чимало моделей:

Дохід моделі в 50 доларів, це найменше, що може отримати модель. Популярні моделі в місяць отримують по кілька тисяч доларів.

Уявіть, що пара залучених моделей будуть заробляти щомісяця по 1000$, на ваш баланс буде капати по 100$ і робити нічого не потрібно.

Робота моделлю в інтернеті

Не дивно, що люди активно хапаються за можливість заробітку таким способом. Ніяких знань не потрібно, внески не потрібні, та й бездоганною зовнішністю мати не обов’язково, так як у всіх свої уподобання.

Запрошувати в систему моделей буде простіше, якщо ви детально дізнаєтеся про те, як пройти реєстрацію, скільки приносить така діяльність і інші тонкощі. Про все це ми розповіли у статті про роботу вебкам моделлю.

Важливо допомагати початківцям моделям не тільки пройти реєстрацію, але і заробити перші гроші. Уявляйте їм якісь приклади, розкрийте секрети, діліться досвідом і відповідайте на питання.

Секрети успішних вебкам моделей знадобляться вам для навчання запрошених дівчат і хлопців.

Партнерська програма Bongamodels є однією з найприбутковіших в інтернеті. З нею працюють тисячі вебмайстрів. Великі гроші у ніші сайтів для дорослих крутилися завжди, а тепер ви знаєте ідеальний спосіб, щоб їх заробити.