Бонус до 200% в день народження Grand Capital

Зміст

 • Як отримати бонус Grand Capital?
  • Подробиці та умови бонусу Grand Capital

Значущі дати великих компаній завжди супроводжуються вигідними акціями для клієнтів.


Це не дивно, адже саме цільова аудиторія допомогла домогтися успіху і заробити великі гроші. Зараз все більше компаній відкривається в інтернеті, а деякі з них працюють десятки років.

Бонус до 200% в день народження Grand Capital, популярного брокера, який пропрацював вже 10 років.

Ми представляли цю компанію, коли розповідали про бездепозитные бонуси в бінарних опціонах. Це єдиний брокер, у якого кожен новачок отримує по 500$ для початку торгівлі.

Як отримати бонус Grand Capital?

На честь десятиліття організатори проекту вирішили роздати бонуси до 200% всім своїм клієнтам. Відмінний привід відзначити свято, акція триватиме до кінця 2016 року.

За її умовами, кожному трейдеру нараховується деяка сума понад зробленого депозиту. Навіть з невеликим досвідом роботи на їх платформі, можна розраховувати на бонус.

Нові клієнти отримують бонуси у 50%-75% (залежить від типу рахунку і суми поповнення). Тільки тим, хто користується послугами понад 7 років, доступний максимальний бонус 200%.

Щоб прийняти участь в акції, необхідно поповнити торгівельний рахунок на суму не менше 100$. Щоб дізнатися, на яку суму варто розраховувати, використовуйте спеціальний калькулятор на їх сайті:

Після внесення депозиту, потрібно відправити запит в технічну підтримку на отримання бонусу. Нічого складного в цьому немає, досвідчені клієнти Grand Capital ради нової акції. З її допомогою можна легко збільшити стартовий капітал на пристойну суму. Проте, тут теж є обмеження.

Подробиці та умови бонусу Grand Capital

У будь-якій акції є умови, а якщо ви вирішите скористатися пропозицією Grand Capital, то краще відразу дізнатися, чим обмежуються бонуси і що саме потрібно зробити для їх отримання у повному обсязі:

 • бонусні кошти беруть участь в осіданні;
 • дія бонусних коштів 3 місяці;
 • обов’язкова верифікація аккаунта;
 • плече не повинно бути більше 1:100;
 • мінімальний розмір бонусу 50%;
 • максимальний розмір бонусу 20 000$;
 • інші акції на рахунок не будуть працювати;
 • бонусні кошти доступні до висновку, після перевищення загального обороту в 40 раз;
 • заявка на бонусні кошти розглядається 48 годин.

З будь-яких питань (не тільки стосовно бонусу) можна звертатися в технічну підтримку. Оператори швидко відповідають і докладно пояснюють всі умови. Надання послуг трейдерам протягом 10 років – це серйозний показник, не кожен брокер може цим похвалитися.

Дізнайтеся більше про бінарні опціони Grand Capital. З даним торговим інструментом цілком реально заробити величезні гроші.

Брокер Grand Capital вже давно є одним з найкращих партнерів для торгівлі на Форекс. Класичний трейдинг або опціони, вирішуйте самі, до початку торгівлі бажано пройти навчання. На офіційному сайті компанії пропонуються вебінари, відео уроки і очне навчання.