Браузер веб Atavi

Зміст

  • Чим гарний Atavi?
    • Як користуватися Atavi?

Довго користуючись одним браузером, багато людей починають боятися, що щось станеться і все пропаде.


Пропадуть закладки, історія, дані та багато іншого. Це реальна проблема, адже звичайний вірус може пошкодити операційну систему і створити купу труднощів. Але рішення є для всього.

Браузер веб Atavi, це як мінімум самий зручний спосіб зберегти закладки. Сервіс розроблений спеціально в цілях безпеки.

Комп’ютер може зламатися, а зайти на сайт можна і з іншого пристрою. Крім цього, ви зможете користуватися одним браузером, перебуваючи в будь-якому місці і заходячи в мережу навіть з чужого ПК.

Чим гарний Atavi?

Користуватися сервісом зможе навіть новачок, російська мова там підтримується. Позиціонують проект, як зручний інструмент для зберігання закладок. Він володіє рядом переваг:

  • ніяких грошей за використання системи не береться;
  • закладки можна розділяти на кілька категорій;
  • ви отримаєте швидкий доступ до будь-яких сайтів;
  • можна налаштувати синхронізацію з іншими пристроями;
  • високий рівень безпеки даних;
  • працює в будь-якому вигляді браузерів.

По суті, у вас з’явиться новий браузер, тільки він буде доступний за посиланням на спеціальному сайті. Це дуже зручно, при цьому, не потрібно нічого встановлювати.

Всім потрібно знати, як убезпечити свій браузер. Зараз шахраї здатні обійти навіть найсучасніші рівні захисту.

Майже у всіх браузерах є можливість збереження закладок в хмарному сховищі, це теж варіант, але він не настільки зручний.

Як користуватися Atavi?

Ми вже говорили, що навіть новачок зможе розібратися в запропонованих функціях цього сервісу.

Першим ділом потрібно зареєструватися на сайті:

Потім ви потрапляєте на особисту сторінку, яка виглядає, як головна сторінка у всіх популярних браузерах:

У верхній частині пропонується зробити стартовою сторінку у всіх встановлених браузерах. Тисніть на неї і дотримуйтесь інструкцій:

У нижній частині розташовуються групи закладок, куди ви можете додати нові групи і сайти. Справа знаходиться шестірня для настроювання панелі:

Значок з трьома смужками у верхньому правому кутку відкриває основне меню профілю. Звідти можна завантажити плагін, виставити налаштування безпеки, виконати прив’язку акаунтів і налаштувати зовнішній вигляд сайту:

Крім цього, доступно кілька тем оформлення. Спробуйте скористатись системою, вже через кілька хвилин ви дізнаєтеся, як користуватися цим корисним інструментом.

Ви знали, що Chrome вміє набагато більше, ніж ви думаєте? Розберіться в цікавих функцій і застосовуйте їх.

Для комфортної роботи в інтернеті знадобиться багато різних систем, а якщо заздалегідь не подумати про проблеми, вони застигнуть зненацька. Підготуйтеся до того, що з браузером може трапитися що-небудь, і зберігайте закладки в надійному місці.