Брокер бінарних опціонів Nordfx

Хочете заробляти багато, але ніяк не підберете підходящий варіант? Бінарні опціони можуть стати для вас основним джерелом прибутку.


Угоди на Форексі забезпечують настільки великий прибуток, що успішні трейдери назавжди відмовилися від звичайної роботи. Простіше провести одну прибуткову ставку, ніж цілий день працювати.

Брокер бінарних опціонів Nordfx, це чудова компанія для чесної торгівлі.

Вона працює з 2008 року і незважаючи на закордонне походження, російська мова тут є. На жаль, деякі розділи залишилися без перекладу, хоча це не проблема, торгова платформа проста і зручна.

Як заробити з Nordfx?

Неможливо багато заробляти на бінарних опціонах, поки не розберешся у всіх тонкощах торгівлі. Спеціально для початківців користувачів у нас є стаття «Бінарні опціони, з чого почати?».

Якщо пояснювати по-простому, то це ставки, схожі на ті, що проводяться у букмекерських конторах. Тільки тут використовуються не спортивні події, а котирування. Наприклад, курс якої валюти зросте або чиї акції подорожчають.

У Nordfx проходить акція, на депозити зараховуються бонуси від 25% до 150%, в залежності від суми поповнення.

Можна довго розповідати про брокера, але краще уявити інструкцію для новачків. Якщо ви коли-небудь торгували опціонами, то швидко у всьому розберетеся.

Новачкам же нагоді це керівництво:

 • Після реєстрації потрібно поповнити баланс. На вибір пропонується маса варіантів, починаючи з банківських карт і закінчуючи платіжними системами:
 • Щоб перейти до торгівлі, необхідно вибрати бінарні опціони в особистому кабінеті. Там же ви знайдете й інші важливі розділи:
 • Далі потрібно вибрати, як проводиться торгівля. Якщо не поповнювати баланс, то можна торгувати на демо рахунку. Отримаєте будь-яку суму, тестуйте стратегії, тренуйтеся, отримуйте безцінний досвід:
 • Брокер пропонує клієнтам кілька видів опціонів, вибирати їх потрібно в залежності від стратегії. Швидше всього вдається заробляти на 60 секундних ставках. У формі потрібно вибрати актив, вказати час закриття опціону і суму ставки:
 • Натискаючи на кнопки Колл або Пут, ви відкриваєте ставку на зниження графіка або його зростання. Перед тим як відкривається опціон, потрібно підтвердити свої дії:
 • Переконайтеся, що ставка робиться правильно і після цього тисніть Enter, щоб бінарний опціон був відкритий:
 • Ваша ставка з’являється під усіма формами для ставок. Можна відкрити кілька опціонів, тоді з’явиться кілька записів:
 • Чекаєте, поки вийде час експірації, після цього перевіряєте статистику. Прибуток миттєво нараховується на баланс:
 • Проводити операції вкрай просто, але визначити, куди саме спрямується графік, здатні тільки професіонали. Отримаєте всі необхідні знання і починайте торгувати. У нашому розділі про бінарні опціони, представлено багато корисних статей.

  Торгувати бінарними опціонами на Nordfx можна і без вкладень. Запрошуйте клієнтів через партнерську програму, отримуйте мінімум 1.5% з обороту по кожній угоді.

  У брокера Nordfx є єдиний мінус – це частково не перекладені розділи. Проводити операції це не заважає, а виплати з сайту приходять без затримок. Останнім часом все важче відшукати гідну компанію, Nordfx перевірений і стабільний брокер.