Брокер бінарних опціонів Olymp Trade

Зміст

 • Заробляй по крупному з Olymp Trade!
 • Торгівля бінарними опціонами з Olymp Trade
 • Демо рахунок OlympTrade
 • OlympTrade, як вигравати у всіх ставках?
 • Як заробити на Olymp Trade без вкладень?
 • OlympTrade стратегії
 • Торгівля на OlympTrade розлучення чи ні?
 • OlympTrade брокер відгуки

Хотілося б вам поправити своє фінансове становище? Якщо відповідь позитивний, то починайте шукати гроші, щоб скористатися послугами компанії, про яку зараз дізнаєтеся.

Вона пропонує отримувати прибуток з Форекса, при цьому не просто дає всі необхідні інструменти, але і проводить ефективне навчання.
Брокер бінарних опціонів Olymp Trade є одним з кращих, так як включає цілий комплекс різних послуг.

Тільки тут вам детально пояснять, з чого почати торгівлю, якими стратегіями краще користуватися, від чого залежить курс валюти, і дадуть доступ до аналітики для складання прогнозів.

Загалом, нададуть все, що потрібно трейдеру.

Заробляй по крупному з Olymp Trade!

Напевно ви вже чули про бінарних опціонах, а можливо, навіть знаєте компанії, що пропонують на цьому заробляти. Брокер Olymp Trade володіє масою переваг:
o діяльність регулюється ЦРОФР;

 • мінімальний депозит 350 рублів;
 • рублеві бінарні опціони;
 • вигідна партнерська програма;
 • найвищі відсотки прибутковості;
 • платформа доступна цілодобово, 7 днів на тиждень;
 • високий рівень безпеки клієнтів;
 • надійне зберігання активів;
 • можливість отримати VIP статус і більш вигідні умови;
 • дають бонуси за внесення депозитів;
 • багато способів введення і виведення коштів;
 • бездоганна репутація, тільки позитивні відгуки;
 • грамотна технічна підтримка.

Перераховувати переваги компанії Olymp Trade можна довго, про деякі з них варто сказати окремо. Кожному клієнту брокер пропонує пройти навчання, а також користуватися аналітикою. Все це стане в нагоді вам для досягнення успіху.

Навчання бінарним опціонах проводиться в різних форматах. Після реєстрації зайдіть в розділ «Академія», де ви знайдете інформацію про стратегії, зможете використовувати вебінари або цікаві курси. Також, є база знань, де зібрано багато корисних статей.

Навіть якщо ви вперше чуєте про бінарних опціонах, вам все докладно пояснять і навчать укладати угоди в плюс.
Обов’язково використовуйте демо-рахунок, так як після проходження невеликого навчання, вам зарахують 200 рублів на реальний рахунок.

Що стосується аналітики, то вона стане у нагоді як новачкам і професіоналам. Щоб побудувати вірний прогноз, необхідно врахувати багато різних факторів. Наприклад, економічні новини допомагають стежити за актуальними даними і будувати припущення щодо зміни курсу валют.

Також допомагає і економічний календар:

За допомогою цього інструменту, ви будете стежити, що відбувається в окремих країнах, щоб розібратися, як це позначиться на курсі національної валюти. Також, у списку аналітичних інструментів є технічний аналіз, огляд ринку, торгові сигнали та інформація про волатильності валюти.

Торгівля бінарними опціонами з Olymp Trade

Укладати угоди на платформі цього брокера вкрай просто. Коли на вашому балансі будуть гроші, переходите до торгівлі, де побачите сторінку з двома формами. На першій необхідно вказати суму вашої ставки, вибрати час і визначитися, в якому напрямку зміниться графік (кнопки вниз і вгору):

Правіше знаходиться друга форма, де потрібно лише вибрати актив (валютна пара, метали, акції):

Графік показує рух валюти протягом останнього часу, а під ним знаходиться статистика по відкритих операціях. Як тільки обраний вами час скінчиться, з’явиться повідомлення з сумою виграшу:

Якщо зазнаєте невдачі, то замість суми у повідомленні буде представлена якась стратегія або посилання на корисну статтю. Переходьте і продовжуйте вчитися, чим більше знань, тим вище шанси на перемогу.

Демо рахунок OlympTrade

Вкладати гроші, щоб вчитися проводити операції не обов’язково. Брокер пропонує новачкам спробувати заробити грошей на віртуальному балансі. Для цього пропонується демо рахунок на 10 000 рублів. Користуватися ним можна нескінченно, виводити гроші з нього неможливо. Сума відображається при натисканні на баланс, там же перемикається основної або бонусний рахунок:

Відразу після реєстрації можна провести операції, застосовувати різні тактики, придумати свою методику торгівлі і так далі. Тренування це кращий спосіб навчитися торгувати бінарними опціонами. Графіки нічим не відрізняються, все як і при стандартній торгівлі, а якщо гроші на навчальному рахунку закінчаться, тиснете «Поповнити баланс» та активуєте кнопку:

Доступна вона тільки в тому випадку, якщо на демо рахунку менше 10 000 рублів. Поповнення навчального рахунку не обмежена, торгуйте на будь-яких ставках, тренуйтеся і набирайтесь досвіду. Коли на цьому балансі накопичиться велика сума, переходьте на реальний рахунок, ви готові до заробітку.

OlympTrade, як вигравати у всіх ставках?

Відразу хотілося б сказати, що абсолютно у всіх ставках вигравати не реально. Навіть професіонали помиляються, а іноді на ринку відбуваються непередбачені зміни. Невдачі повинні сприйматися як належне (гіркий досвід для власних висновків). Однак потрібно прагнути до зниження ризиків.

Кращий спосіб укладати більшість угод в плюс – це стати професіоналом. Крім демо рахунку, бінарний брокер OlympTrade пропонує розділ з навчальними матеріалами. Новачкам допомагають розібратися в основах, розібрати приклади успішної торгівлі, дізнатися особливості трейдингу і багато іншого.

Крім відео курсів, є електронні посібники, опису стратегій і проводяться вебінари. Останні проводяться за розкладом, досвідченими трейдерами. Вони розкладають по поличках кожен нюанс, діляться досвідом, допомагають зрозуміти, як влаштований ринок і яким чином будувати прогнози:

У режимі реального часу на власних прикладах проводяться майстер-класи, це вагома допомога тим, хто хоче навчитися заробляти гроші. Не лінуйтеся витратити час на навчання, це краще, ніж потім витрачати гроші на помилки. Всі отримані знання одразу ж перевіряйте на практиці з демо-рахунком.

Як заробити на Olymp Trade без вкладень?

Не у кожного є стартовий капітал, а деякі і зовсім нікому не довіряють. Якщо ви з числа цих людей, користуйтеся партнерською програмою. Можна зареєструватися як партнер і отримувати до 80% від депозитів, а можна використовувати інструмент «Приведи друга».

У особистому кабінеті потрібно вибрати відповідний розділ:

Тут ви отримаєте спеціальне посилання, щоб запрошувати нових учасників. Щоб вони переходили саме по ній, встановлений спеціальний бонус.

Кожен реферал отримає по 10$, за реєстрацію. Вам же буде нараховуватися 1% з кожної угоди, виконаної залученими клієнтом (незалежно від того, виграшна вона чи ні).

Залучайте нових клієнтів в компанію Olymp Trade через соціальні мережі, Email розсилки, свої блоги та іншими способами, заборонений тільки спам.

Використовуйте будь-який спосіб заробітку з надійним брокером Olymp Trade, в будь-якому випадку у вас вийде виділити прибуток. Тільки не поспішайте вступати в торгівлю, поки нічому не навчитеся, а також використовуйте якомога більше способів для залучення нових клієнтів.

OlympTrade стратегії

Для успішної торгівлі професіонали придумали хитрі стратегії. Вони не гарантують виграшів, але суттєво знижують ризики. У кожного успішного трейдера вже вироблена своя методика. Для цього використовуються різні види графіків і індикатори. На платформі OlympTrade ці налаштування знаходяться у верхній частині:

Ними потрібно користуватися для застосування тієї чи іншої техніки. При проходженні навчання, вам допоможуть розібратися у всьому цьому. Крім офіційного сайту, тактики описуються на різних сайтах в інтернеті.

Щоб ви не заблукали і знайшли кращу методику, пропонуємо вам спробувати одну з цих стратегій:

 • Найпростіша стратегія для новачків на ОлимпТрейд.
 • Починати краще з чогось простого, інакше в тих же індикаторах можна заплутатися. Перед тим як застосовувати будь-яку стратегію, обов’язково випробуйте її на демо рахунку. Вони працюють, тільки необхідно набити руку. Найпростіше прогнозувати зміни за свічкового графіком, обираючи свічки з мінімальним тілом і великою тінню:

  Таку стратегію ще називають «Доджі», а за рахунок своєї простоти, вона отримала величезну популярність. На зображенні видно, що після того, як з’являється свічка з невеликим тілом і величезною тінню, графік починає відхилятися у зворотний бік. Необхідно дочекатися слушного моменту і відкривати опціон у зворотному напрямку:

  Як бачите на цьому графіку, по парі Євро/долар з’явився оптимальний момент для входу на ринок. Маленька свічка з великою тінню показала, що найближчим часом котирування поповзе вгору. За цей час можна укласти кілька угод. В кінці графіка на зображенні показана свічка з коротким тілом і великою тінню, пора відкривати ставки на пониження.

 • Найкраща стратегія для ОлимпТрейд.
 • На ринку Форекс є певні закономірності. Коли котирування різко змінюються в якомусь напрямку, через деякий час настає корекція. Відловлюючи такі моменти, вдається скласти якісний прогноз.
  Щоб застосувати найкращу стратегію торгівлі бінарними опціонами, необхідно підключити пару індикаторів RSI (індикатор відносної сили) і CCI (індекс товарного каналу). В парі осцилятори допомагають визначати завершення трендів. На графік необхідно додати обидва індикатора:

  Відкривати угоди необхідно в моменти, коли індикатори потрапляють в зону перепроданості» або «перекупленності». Для осцилятора RSI, це діапазони 70-100 та 0-30. Для індикатора CCI ніші -200 або вище 200. Зони виділені на графіках, тому ви не заплутаєтеся. Таймфрейм краще вибрати на 5 хвилин чекати вдалого моменту:

  На зображенні представлені кращі моменти для відкриття операції. В даному прикладі, індикатори знаходяться в зонах «перепроданості». Як тільки CCI і RSI покидають зони, необхідно відкрити опціон «вище» і вибрати час експірації 30 хвилин. Для опціонів «Нижче», необхідно чекати таких змін:

  Нічого складного, проте, новачки часто помиляються. В основному з-за поспіху, адже на ринку не завжди бувають такі ситуації, доводиться стежити за котируваннями довго. Краще почекати гарантований варіант, ніж бездумно відкривати угоду і в черговий раз переживати невдачі.

 • Стратегія турбо опціонів ОлимпТрейд.
 • Торгівля опціонами багатьом подобається за швидкість заробітку. При використанні хвилинних опціонів, вдалося в стислі строки зібрати пристойну суму. Стратегія про яку ви зараз дізнаєтесь, називається «Bollinger Bands і MACD» і вона теж застосовується професіоналами.

  Щоб їй скористатися, на графік необхідно додати два індикатора (виходячи з назви). Це будуть Болллиджер (принцип полебаний ціни всередині каналів) і MACD (йому удостоєна роль фільтра торгового сигналу). Без другого індикатора не визначити кращі моменти входу на ринок.

  Операції потрібно відкривати тільки при точному сигналі, коли:

  • графік стосується будь кордону ліній Bollinger;
  • перетинаються лінії індикатора MACD;
  • лінія індикатора змінює свій напрямок.

  В який бік буде змінюватися графік? Все залежить від кордону каналу (верх або низ). Щоб ви зрозуміли, погляньте на приклад:

  Не поспішайте, ця стратегія видає сигнали приблизно раз в 3 хвилини, тому дочекатися вдалого моменту точно вийде. Згідно зі статистикою, в 85% випадків, операції закриваються в плюс. За терміном експірації краще не експериментувати, вибираючи значення від 1 до 3 хвилин. Беріть кількістю, а не сумами ставок, відкривайте багато дрібних опціонів.

  Торгівля на бінарних опціонах по стратегії Madrid також показує непогані результати.

  Коли набираєшся досвіду в бінарних опціонах, починаєш розуміти, які підказки більш корисні і з які індикатори краще поставити на графік. Власну тактику розробити не просто, але з часом і ви до цього дійдете.

  Торгівля на OlympTrade розлучення чи ні?

  Швидкий заробіток грошей в інтернеті викликає підозри, але приводів не довіряти цьому брокеру, немає. Він працює за ліцензією від ЦРОФР (центр регулювання відносин на фінансових ринках). Необхідні документи подано на офіційному сайті, там же знаходиться і сертифікат, який видається тільки чесним брокерам:

  Так, компанія зареєстрована під іншим ім’ям. Офіційно Smartex International Ltd. Зареєстрована на Сейшельських островах, це представник ОлимпТрейд в Росії. Чому вони вибрали острова? Це дозволяє минути подвійний податок (на клієнтах ніяк не позначається). Головною організацією є Frandom Holding Ltd. Всі реквізити і контакти на сайті є:

  Як основна, так і дочірня компанія активно розвиваються. Вони працюють в рамках закону, їх перевіряють надійні організації. Хоча перевірити чесність брокера можна і іншими способами. Подумайте самі, якщо ви поставили гроші на зниження курсу долара по відношенню до рубля і на наступний день, це сталося, як брокер може вплинути на це? Хтось скаже, що вони підміняють котирування, але при перевірці цього не було помічено:

  Зліва показаний графік з сайту брокера, зліва з надійного джерела. Як бачите, вони нічим не відрізняються. Проведіть свою перевірку (хоч на демо рахунку, хоч на реальному), дані будуть відповідати. Брокер не в змозі суттєво вплинути на котирування, їх показують навіть по телевізору, клієнтів обдурити неможливо.

  OlympTrade брокер відгуки

  Складно повірити в те, що вже через кілька тижнів, кожен може успішно проводити операції, застосовуючи всілякі стратегії і використовуючи індикатори. Багатьом це вже вдалося, кількість трейдерів неухильно зростає, а бінарні опціони стають все популярнішими. Ми зв’язалися з людьми, які вже працюють у цій ніші:

  Ці люди не фінансисти, у них немає навіть економічної освіти. Однак це не заважає їм користуватися Форексом і заробляти реальні гроші. При грамотному підході, вкладені гроші примножуються всього за добу.

  Якщо втягуєтеся в тему торгівлі на Форексі, дізнайтеся ще про торгівлю бінарними опціонами на Finmax. Це теж гідний брокер з якісною платформою, бонусами і ефективним навчанням.

  Не так вже складно розібратися, як заробляти на OlympTrade. Куди важче навчитися будувати прогнози. Навіть у професіоналів на це йде багато часу, що говорити про новачків. Але це не привід відмовлятися від роботи, навчальні матеріали є, а це значить, що всі дороги відкриті.