Брокер бінарних опціонів Titantrade

Вже визначилися зі способом заробітку в інтернеті, і ваш вибір припав на бінарні опціони? Тоді вам потрібно знайти хорошого брокера, який надасть зручний інтерфейс, кращі умови для торгівлі і найбільш прибуткові угоди.


Зараз таких компаній багато, от тільки умови у них сильно відрізняються.

Брокер бінарних опціонів Titantrade відомий у всьому світі, так як їх інтерфейс сайту переведений на кілька мов і з 2010 року тут встигло зареєструватися багато користувачів.

Трейдери говорять про компанію тільки позитивно, а враховуючи всі плюси проекту, не дивно, що він займає лідируючі позиції у багатьох ТОПах.

Торгівля опціонами з Titantrade

Наявність мобільної платформи, бонус до депозиту, безліч способів виведення та поповнення рахунку, все це є позитивними сторонами Titantrade.

Але найголовніше, що тут трейдери можуть вибирати тип опціонів. На вибір пропонується кілька форматів торгівлі за різними схемами. Ви зможете вибрати будь-який, після реєстрації та поповнення рахунку.

Реєстрація стандартна, після відкриття рахунку, потрібно внести депозит не менше 500$ і можна приступати до торгівлі. При внесенні коштів, пропонується використовувати банківську карту, переклад або віртуальні гроші:

На сайті Titantrade ви знайдете всю необхідну інформацію, а також зможете пройти навчання. Персональні менеджери допомагають всім клієнтам, що в черговий раз доводить солідність компанії.

Відкривайте рахунок в доларах, фунтах або євро, мінімальна сума відкриття опціону буде складати від 5 до 25 одиниць у вибраній валюті.

Вибір типу опціонів здійснюється після внесення депозиту. На сторінці торгівлі ви побачите список:

Деякі опціони схожі за правилами торгівлі, а в деяких пропонуються оригінальні умови. Поки ви не розберетеся в цих типах, зробити вибір буде вкрай складно:

1. Бінарні опціони – використовується у всіх брокерів. Тут вам буде потрібно лише передбачити, в якому напрямку зміниться графік. Навіть новачки знають класичні правила торгівлі, тому починати найкращі саме з цього інструменту:

2. Пари – цікавий спосіб торгівлі, при якому потрібно складати прогноз для двох активів. Після аналізу, ви зможете визначити, якою актив стане більш прибутковим на Форексі і зробити вірну ставку:

3. Довгострокова торгівля – по назві вже можна здогадатися, що цей тип опціонів відрізняється від інших. При його використанні, ви зможете відкривати ставки на кілька місяців. Складати прогнози на тривалий час набагато простіше:

4. 60 секунд – вид короткострокових опціонів, в якому можна ставити від 5$. Трейдеру пропонується вибрати термін експірації від 30 до 300 секунд. Це відмінний спосіб для швидкого заробітку, але зробити вірний прогноз буде не просто:

5. Один дотик – ще один цікавий тип опціонів, де трейдерам пропонується вибрати якусь цінову межу, до якої обов’язково прийде графік обраного активу. Дохід приходить у тому випадку, якщо обраний рівень хоча б раз досягається за час дії опціону:

6. Ступінчастий підйом – якщо ви націлені на тривалу торгівлю, то цей інструмент вам підходить. Тут ви будете йти до великих доходів по сходах, роблячи ставки відразу з одержуваного профіту від попередньої угоди:

7. Trade Follow – новачки часто сумніваються у своїх прогнозах і готові довірити управління капіталом професійним трейдерам. Таку можливість Titantrade надає, можна копіювати угоди досвідчених користувачів:

Незалежно від обраного типу опціонів, шанси на отримання прибутку рівні. Найголовніше, навчитися проводити операції до того, як ви вносите депозит. На Titantrade новачкам пропонується багато корисної інформації, а менеджери не просто відповідають на запитання, але і допомагають приймати правильні рішення.

Обов’язково використовуйте радник і індикатори від брокера Titantrade, щоб знижувати ризики.

Довіряти свої гроші можна тільки перевіреним компаніям, тому, якщо вирішите почати торгівлю бінарними опціонами, обов’язково реєструйтеся на сайті Titantrade. За роки роботи, проект заслужив величезну популярність, а позитивні відгуки приходять зі всього світу, так як це міжнародна компанія.