Брокер Форекс Alpari

Зміст

 • Компанія Alpari – 16 років стабільної роботи
 • Акції та бонуси від Alpari
  • Навчання та аналітика
  • Як заробити на Alpari?

Перетворити Форекс в стабільне джерело прибутку може кожен користувач.


Всередині валютної біржі «крутяться» великі гроші, а заробити їх можна різними способами. З чого почати? З підбору якісної брокерської компанії. Варіантів маса, але умови скрізь різні, і їх потрібно порівнювати.

Брокер Форекс Alpari – один з лідерів у своїй ніші, який багато в чому відрізняється від конкурентів. Сервіс даній компанії пропонує широкий функціонал і масу можливостей для заробітку грошей.

Крім звичайної торгівлі, можна займатися інвестуванням або взагалі нічого не вкладаючи, отримувати дохід по партнерській програмі.

Компанія Alpari – 16 років стабільної роботи

З’явився цей брокер в далекому 1998 році. Вже через кілька місяців почали проводитися семінари, і з’явився перший реальний офіс. Разом з цим, багато людей виявили бажання навчитися торгівлі, звертаючись за цим до Alpari.

Через 4 місяці розвитку була укладена перша прибуткова операція, що стало стартом розвитку компанії.

Сьогодні брокер вийшов в Топи і пропонує ще більше можливостей своїм клієнтам. Тільки за попередній рік, компанія отримала різні нагороди, відкрився розділ з ідеями для вигідного інвестування, а також був доданий функціонал для торгівлі бінарними опціонами.

Акції та бонуси від Alpari

Клієнтам цього популярного брокера пропонується безліч бонусів, а акції запускаються майже кожен місяць. Один з кращих видів бонусів – це балової система. Проявляєте активність на ринку і отримуєте за це спеціальні бали, витратити їх можна на поліпшення умов торгівлі:

Ще більш вигідні умови і всілякі привілеї ви отримаєте, якщо заробите статус VIP. Це дозволить вам спілкуватися з персональним менеджером, отримати особливий пакет бонусів, від депозиту буде збиратися накопичувальний відсоток, а також ви отримаєте доступ до безкоштовного навчання.

Щоб отримати VIP статус на Alpari, потрібно набрати на балансі понад 50 000$ (еквівалентна сума в іншій валюті).

Вносячи депозит на свій рахунок, пам’ятайте, що тут є бонуси. Якщо поповнювати баланс протягом 7 днів з моменту реєстрації, вам нарахують 30%. Також можна отримувати до 20% від кожного депозиту. Вигідніше вкладати гроші в рублях (тільки на них встановлено 20%), а відсоток залежить від розміру депозиту.

Крім акцій та бонусів, на Alpari постійно проводяться конкурси. На даний момент, тут можна виграти величезні гроші, якщо зайняти перше місце по наступним факторам:

 • максимальний прибуток з мінімальними просадками;
 • отримання максимального прибутку;
 • максимальні обсяги торгівлі;
 • найкращі показники доходу на демо-рахунку;
 • максимальна прибуток від інвестицій.

Винагороди у цих конкурсах варіюються в межах від 438 000 до 9 918 000 рублів. Величезні гроші отримують ті, хто домагається фінансового успіху разом з Alpari, а це ще одна причина користуватися послугами цього брокера.

Навчання та аналітика

Щоб шанси на виграш у конкурсах були високі і для успішного заробітку грошей, доведеться багато чому навчитися. На Alpari новачкам присвячений окремий розділ. Саме ефективне навчання – це відвідування вебінарів, а тут у них можна заходити навіть без реєстрації:

При цьому у вас буде можливість звертатися до професіонала, объясняющему тонкощі торгівлі на Форексі, через спеціальний чат.

У розділі навчання ви також знайдете список кращих книг для навчання і зможете почитати корисні статті про Форекс.

Аналітика від Alpari нагоді навіть досвідченим трейдерам. Завдяки цьому розділу можна стежити за актуальними новинами, переглядати економічний календар, використовувати індикатори і торгові сигнали, вивчати прогнози досвідчених аналітиків і багато іншого.

Для успішної торгівлі на валютній біржі, все це вам точно знадобиться.

Як заробити на Alpari?

Головне питання більшості користувачів, а як же запрацювати з Alpari? Компанія пропонує кілька варіантів для заробітку грошей. В залежності від ваших інтересів, навичок і стартового капіталу, можете підібрати кращий варіант:

1. Бінарні опціони.
Торговий інструмент, активно набирає популярність останнім часом. На Alpari він з’явився в 2014 році і користуються ним досить активно.

Чому так цікавий даний вид торгівлі? Можна поставити гроші на будь-які зміни активів (наприклад, що завтра впаде курс рубля по відношенню до долара) і отримати з цього прибуток:

Інструмент високо прибутковий, а щоб навчитися ним користуватися, радимо відвідати розділ Бінарні опціони, де є багато корисної інформації, як для новачка, так і для досвідченого трейдера.

Спробувати скористатися цим інструментом можна без реєстрації гостей, обов’язково оцініть дохідність опціонів.

2. Класична торгівля.
Купувати і продавати всілякі активи, Alpari пропонує через всім відомі торгові платформи MetaTrader 4 і 5 версії. Про них ви обов’язково повинні були чути, так як майже всі брокери використовують саме ці платформи.

Також, можна брати участь в торгівлі з мобільних пристроїв, необхідні програми є:

У класичній торгівлі без знань не обійтися. Для початку радимо дізнатися, як легко заробити на Форексі і вивчити види шахрайства з Форексом. У школі трейдингу Альпарі ведеться ефективне навчання по використанню MetaTrader 4, обов’язково прийміть участь у ньому, це кращий спосіб навчитися торгівлі.

3. ПАММ рахунки.
Хороший варіант для тих, хто не готовий самостійно проводити операції, але хоче заробляти на Форексі. Гроші будуть направлені під управління досвідченого трейдера, який відкрив ПАММ рахунок.

Щоб отримувати пасивний дохід – це відмінний варіант, а на Альпарі є великий вибір інвестиційних портфелів:

Перед тим як зробити вибір на користь одного з трейдерів, настійно рекомендуємо більше дізнатися про інвестиції в ПАММ рахунки, а також засвоїти 6 порад для інвесторів.

Трейдери охоче відкривають портфелі, так як це дозволяє їм зібрати великий стартовий капітал і прибутково проводити операції.

4. Інвестиційні фонди.
Щоб займатися інвестуванням, можна вкласти гроші в інвестиційні фонди. По суті, ви вкладаєте в портфель, баланс якого використовується для певної стратегії.

Вибір тут не такий широкий, але відповідні варіанти знайдуть консерватори і ті, хто любить ризикувати:

Інвестиції вкладників направляються в фонди, де гроші прокручуються за рахунок акцій, індексів, валютних пар, індексів та інших інструментів. Особливих знань для даного виду заробітку з Alpari не потрібно, проходите реєстрацію, спілкуйтеся з менеджером, а потім вносите депозит.

5. Партнерська програма.
Без вкладень заробити на Форексі теж можна і для цього навіть не потрібно проводити угоди. Партнерська програма Альпарі пропонує заробіток для кожного, на залученні нових клієнтів.

Як і в багатьох інших партнерках, тут гранично проста схема співпраці:

В залежності від того, скільки лотів буде відкриватися вашими рефералами, відрахування складуть від 25 до 40 відсотків.

Як бачите, прибутковість партнерської програми залежить від кількості угод, а це значить, вам потрібно буде залучити якомога більше людей. Можна використовувати залучення рефералів з соц. мереж, форумів, власних сайтів або просто запустити рекламу в інтернеті.

Вибравши один із цих способів, ви можете поправити своє фінансове становище. Зверніть увагу, що для успішного заробітку, вам потрібно стартовий капітал, певні знання або активність.

Подумайте, що вам підходить, іноді навіть партнерської програми достатньо, щоб зробити Alpari джерелом великих доходів.