Брокер OlympTrade — бінарні опціони 2017

Зміст

 • Бонус на бінарні опціони 2017 від OlympTrade
 • Індикатори для бінарних опціонів 2017 від OlympTrade
  • Потужні стратегії для бінарних опціонів 2017 на OlympTrade
  • Краща партнерка в бінарних опціонах 2017 від OlympTrade

За останні кілька років Форекс набрав ще більше популярності і багато в чому це заслуга бінарних опціонів.

Цей торговий інструмент перевернув звичне розуміння трейдингу. Тепер не обов’язково завантажувати термінали, а прибутковість від однієї угоди терміном експірації на одну хвилину, здатна принести до 90% прибутку.


Брокер OlympTrade – бінарні опціони 2017, з якими кожен користувач інтернету може відкрити для себе нове джерело прибутку. Торгівля-справа непроста, вона пов’язана з ризиками, але і доходи тут високі, тому можливість втратити свої гроші повністю компенсується.

Бонус на бінарні опціони 2017 від OlympTrade

Ця компанія не пропонує захмарні відсотки прибутковості і не роздає бездепозитные бонуси. Тим не менш, вона залишається найкращою в Рунеті. Тисячі трейдерів кожен день користуються платформою і проводять операції з величезним оборотом.

Для користувачів OlympTrade часто проводяться цікаві акції. В кінці 2016 року був розіграш призів і грошових коштів. Вона закінчилася, а переможці отримали винагороду за свою активність:

Зараз у ОлимпТрейд нова акція, за якою можна отримати бонус до 50% безризикових операцій. Сезони звітів проводяться постійно, клієнти отримують різні заохочення за участь у них. У 2017 році на бінарні опціони у OlympTrade зберігся депозитний бонус.

При поповненні балансу на суму від 2000 рублів, трейдер отримує до 50% в подарунок:

Є брокери, що роздають новачкам бездепозитные бонуси і осыпающие їх іншими подарунками. На жаль, це часто виявляється безкоштовним сиром у мишоловці. Або за правилами все одно доводиться поповнювати баланс, або це взагалі шахраї. Компанія ОлимпТрейд чесна і це підтверджують ліцензії і численні позитивні відгуки.

Індикатори для бінарних опціонів 2017 від OlympTrade

На озброєнні досвідчених трейдерів знаходиться багато різних інструментів. Майже у всіх стратегіях торгівлі використовуються індикатори. Це розумні алгоритми, які допомагають прорахувати рух котирувань. Відразу хотілося б сказати, що жоден з них не здатний звести ризики до нуля, це лише поради, що допомагають при прогнозуванні.

Немає бажання розбиратися у всьому цьому? Торгівля бінарними опціонами без індикаторів теж можлива.

Компанія ОлимпТрейд готова допомогти своїм клієнтам проводити успішні угоди. На їх платформі доступно відразу кілька найбільш популярних індикаторів (зручно, не доводиться користуватися сторонніми сайтами). Крім цього, по кожному з них є відео інструкція (знаходяться під графіком):

Трейдер отримує все необхідне – інструменти для прогнозування, докладні пояснення, як ними користуватися, цілодобову підтримку і багато іншого. За користування індикаторами нічого платити не потрібно, вони доступні навіть на демо рахунку. Тому можна перевірити їх ефективність без внесення депозиту.

Потужні стратегії для бінарних опціонів 2017 на OlympTrade

Одна з вагомих причин віддати перевагу торгівлі з цим брокером – можливість навчитися проводити угоди в плюс. Ризики неминучі, але коли використовуєш стратегію, підвищуються шанси на те, що прогноз виправдається. У розділі навчання на ОлимпТрейд є опис декількох кращих тактик.

Торгівля по тактиці TrendMaster допомагає досвідченим трейдерам знижувати ризики.

Подібні методики продають за гроші, тут все у відкритому доступі. Варто відзначити, що це не просто нудні тексти, а ілюстровані інструкції з презентаціями. Кожен крок докладно розписується на зрозумілій для починаючого трейдера мові:

У тому ж розділі навчання клієнтам брокера доступні відео курси, а також можна відвідувати вебінари. Перед внесенням депозиту і торгівлею на реальні гроші, обов’язково отримаєте теоретичні знання. Тільки пам’ятайте, жодна стратегія не гарантує 100% прибутку, від ризиків повністю застрахуватися неможливо.

Краща партнерка в бінарних опціонах 2017 від OlympTrade

Чим ще цікава компанія ОлимпТрейд, так це своєю пропозицією про співпрацю. Ніяких вкладень не потрібно робити, зареєструватися в партнерській програмі, отримай посилання і промо матеріали, поклич нових клієнтів. Сказати, що це вигідно – не сказати нічого, просто подивіться, скільки заробляють самі успішні партнери:

Майже 15 000 користувачів вже стали партнерами, а в цілому вони заробили майже 4.2 мільйона доларів. На вибір пропонують три схеми партнерства:

 • Відрахування 60% від доходу компанії довічно від залучених клієнтів.
 • Відрахування 100% від доходу компанії на протязі перших 30 днів торгівлі запрошеним учасником.
 • Фіксована винагорода за реєстрацію (сума встановлюється індивідуально).
 • Виплати приходять максимум за 3 дні, партнери отримують докладну статистику, величезна кількість рекламних матеріалів і персонального менеджера. Не перший рік я сам співпрацюю з OlympTrade, мій скрін виплати:

  З 1 лютого партнерка в бінарних опціонах 2017 від OlympTrade повернула щомісячні винагороди за трейдерів. Їх збільшили у півтора рази, ця акція триватиме до 1 червня, враховуються тільки нові трейдери (за винятком трейдерів з Росії і країн СНД):

  Запрошувати нових клієнтів до компанії стало ще вигідніше, тільки потрібно використовувати зарубіжні джерела трафіку.

  Немає сайту? Не проблема, спробуйте залучення рефералів з соц. мереж, тільки не займайтеся спамом.

  Кожен рік на OlympTrade реєструється кілька тисяч користувачів, 2017 рік не буде винятком. Це швидко розвивається брокер, який робить все, щоб його клієнтам було максимально зручно і вигідно проводити операції.