Брокерська компанія Amarkets

Зміст

 • Торгуй на Форекс з Amarkets
 • Торгові умови
  • Навчання на Amarkets
  • Як торгувати на Amarkets?
   • Інвестиції ПАММ на Amarkets
   • Бінарні опціони Amarkets

Стартувати на Форексі найскладніше, а крім навчання всім тонкощам роботи з валютною біржею, новачкові треба визначитися з вибором ДЦ.


Брокерів зараз багато, вибір широкий, але вибирати потрібно уважно. Спиратися необхідно не тільки на рейтинг, кожну компанію потрібно перевіряти і порівнювати умови.

Огляд брокерської компанії Amarkets допоможе вам детально розглянути цього брокера і зробити грамотний порівняння з аналогами.

Відразу хотілося б сказати, що компанія серйозна, зібрала чимало нагород і володіє величезною популярністю. Переживати за внесені депозити точно не доведеться.

Торгуй на Форекс з Amarkets

Послуги трейдингу в інтернеті цей брокер почав надавати в 2007 році. Трейдерам пропонується великий набір якісних інструментів.

Метали, акції, валюта, облігації – всі ці активи можна використовувати для угод. Щодня через цей ДЦ проводиться понад 10 000 операцій.

Ви можете стати одним із співробітників компанії Amarkets, відвідайте розділ з вакансіями на їх сайті.

Професійні трейдери і новачки віддають перевагу брокеру Amarkets з ряду причин:

 • рахунки брокерів страхуються на 10 000$;
 • миттєве відкриття ордерів;
 • кілька видів заробітку;
 • корисна аналітика;
 • можливість відкрити демо-рахунок;
 • безкоштовне навчання;
 • можливість стати інвестором з 100$;
 • є бінарні опціони;
 • вигідна партнерська програма.

Окремо хотілося б сказати про вигідну акцію, яка допоможе вам збільшити стартовий капітал. На Amarkets зараз запущена акція, за якою можна отримати до 10 000$ на реальний рахунок:

Також, адміністрація цього проекту бере на себе всі комісії, в тому числі і платіжних систем. Після поповнення вам потрібно зв’язатися з адміністрацією, щоб вказати, яку суму взяла платіжна система за переклад. Вам нарахують ці гроші на основний баланс.

Торгові умови

Як і у будь-якого іншого якісного брокера, умови для трейдерів залежать від того, який рахунок вони відкривають. Найпопулярніший вид рахунку на Amarkets називається Classic, в ньому умови такі:

 • депозит від 100$;
 • кредитне плече 1:500;
 • мінімальний лот 0.01;
 • спред 2 пункту;
 • захист від негативного балансу;
 • доступна автоматична торгівля;
 • доступно 86 активів;
 • торгівля ведеться з MT4 або мобільних додатків.

При бажанні, можна ще підключити пакет додаткових послуг, в який входить більш точна аналітика, якісні навчальні матеріали, технічний аналіз, торгові роботи, персональний асистент, онлайн вебінари і багато іншого.

Коштує це від 100 до 20 000$, для професійної торгівлі це просто необхідно.

Навчання на Amarkets

Новачки можуть отримувати практичні навички торгівлі, використовуючи демо-рахунок. До того, як ви почнете відкривати ордери, потрібно ще отримати теоретичні знання.

Для цього в розділі «Навчання» є базовий курс у текстовому і відео форматі. Також, можна користуватися форумом трейдерів і відвідувати вебінари.

В розділі «Бібліотека трейдера», ви знайдете кілька кращих книг для вивчення трейдингу.

Допомога з прогнозами Форекс на Amarkets теж виявляється. Аналітики тут багато, починаючи з торгових радників, закінчуючи економічним календарем:

В лабораторії пропонуються радники Форекса. Якщо ви не сильні в прогнозах, то вони допоможуть вам визначити, як краще використовувати свій капітал:

Тут же ви зможете використовувати індикатори, в тому числі і популярний «Кайман». Обсяг аналітичної інформації, підказок і додаткових інструментів вражає, далеко не всі брокерські компанії можуть цим похвалитися.

Як торгувати на Amarkets?

Для відкриття угод пропонується стандартна платформа MetaTader 4 (для мобільних пристроїв). Торгувати на ній вміють навіть новачки. Якщо ви вперше чуєте про це, зараз ми пояснимо, як користуватися MT4:

1. Завантажуєте і встановлюєте програму на комп’ютер:

2. При запуску програми необхідно ввести дані, отримані на ДЦ:

3. Насамперед потрібно визначитися з активом, на який буде відкриватися ордер:

4. Коли вибрали валютну пару або інший тип активу, натискаєте на нього подвійним кліком і з’являється вікно ордера:

Тут потрібно вибрати, яку валютну пару ви будете використовувати, скільки грошей вкладаєте в ордер, а також можна вказати стоп лосс і тейк профіт, щоб автоматично ордер закривався.

5. Після налаштування параметрів, натискаєте Buy і купуєте валюту.

6. Тепер, при відкритті ордера буде висвітлюватися жовта кнопка, на якій зазначаються зміни:

Коли натиснете на кнопку закриття ордера, валюта буде продана і якщо її курс збільшився, ви отримуєте прибуток. Саме проведення операцій не відрізняється складністю, найважче складати правильні прогнози.

Інвестиції ПАММ на Amarkets

Спосіб для отримання пасивного прибутку, так як керувати вашим капіталом буде професіонал, який відкрив інвестиційний портфель. Інвестиції в ПАММ рахунки популярні і багато люди на цьому заробляють великі гроші.

Керуючого ви обираєте самі, варіантів маса:

Якщо ви вперше чуєте про це спосіб заробітку, радимо дізнатися, що таке ПАММ рахунок в Форексі. За рахунок вкладів грамотні інвестори отримують великий стартовий капітал, це позначається на їх прибутку.

Після проведення ряду успішних угод, гроші розподіляються між інвесторами та керуючим, всі залишаються в плюсі.

Бінарні опціони Amarkets

Є у цієї компанії і такий торговий інструмент, як бінарні опціони. Ним користуються багато, так як тут підвищена прибутковість. Роблячи ставки на зміни курсів валют, можна всього за один день збільшити свій капітал у кілька разів.

Зробити це не так просто, потрібно навчитися визначати, як змінюється ринок за кілька годин:

На які валютні пари ставити свої гроші і в якому обсязі, вирішувати тільки вам. Також вибирається термін виконання, тобто коли, на вашу думку графік буде нижче або вище, ніж в даний момент. Щоб не помилитися і зробити прибуткову ставку, використовуйте торгівлю опціонами на новинах.

Партнерська програма брокера Amarkets

Щоб заробити без вкладень, використовуйте партнерку. За співпрацю з компанією, ви будете отримувати до 60% від прибутку Amarkets на проведених операціях вашими рефералами.

Схема прозора, а якщо використовувати хороші джерела трафіку, можна вийти на серйозну прибуток:

Для ефективної роботи з партнерською програмою, вам нададуть необхідні рекламні матеріали. З основних переваг партнерки варто виділити: виплати на наступний день після зарахування, немає ніяких обмежень, докладна статистика і персональна підтримка партнерів.

Вирішіть для себе, який з способів заробітку на Amarkets вам підходить, і реєструйтеся на сайті брокера прямо зараз.

Слідкуйте за котируваннями і новинами, користуйтеся радниками, запрошуйте нових клієнтів і укладайте успішні операції на Форексі. З ДЦ Amarkets все це робити набагато простіше і вигідніше, ніж з іншими брокерами.