Букмекерська контора 888

Зміст

  • Реєстрація в БК 888
    • Офіційний сайт БК 888

З кожним днем все більше букмекерських контор в інтернеті закривається. Справа в тому, що їх діяльність в РФ без спеціальної ліцензії заборонена, а отримати її не так просто.


Якщо вам подобається робити ставки, то вибирайте контори, які працюють в рамках закону і відповідають вимогам якісного букмекера.

Букмекерська контора 888 є партнером ЦУПИС. Дана організація створена для забезпечення ефективної взаємодії провідних БК з органами влади з різних питань букмекерської діяльності.

Якщо пояснювати простою мовою, то її відкрили для прозорості роботи організацій, які приймають ставки.

Реєстрація в БК 888

Всі партнери ЦУПИС, надають букмекерські послуги, використовують нестандартну реєстрацію. Щоб почати робити ставки, потрібно виконати кілька додаткових дій. На сайті контори, заповнюється стандартна форма:

На вказану пошту приходить лист з посиланням для активації, але після переходу по ній, з’являється повідомлення:

Кожен клієнт повинен пройти реєстрацію на сайті ЦУПИС і прикріпити свій аккаунт. Крім цього, потрібно пройти ідентифікацію, при якій обов’язково підтверджується вік.

Будьте готові ввести номер телефону, ЦУПИС запитує його на першому кроці реєстрації. В цілому, все це не складно, загальні витрати часу не перевищать 5-ти хвилин.

Офіційний сайт БК 888

Для професіоналів і новачків букмекерська контора постійно публікує актуальну інформацію. Новинний розділ наповнюється даними для прогнозування, є статистика і відео для тих, хто вперше вирішив поставити гроші на спорт:

Інтерфейс сайту здасться знайомим для всіх, хто коли-небудь робив спортивні ставки. У букмекерській конторі 888 великий вибір подій, а можна ставити не тільки на перемогу та програш. Є безліч додаткових пропозицій.

Тотали, точний рахунок, парна чи непарна кількість голів і так далі:

Набагато простіше розібратися в будь-якому сайті, особисто випробувавши його. Букмекерська контора 888 дарує новим клієнтам по 2000 рублів. Розділити суму не вийде, тільки одне парі полягає відразу на 2000 рублів.

Для отримання бонусу потрібно пройти повну реєстрацію та ідентифікацію:

Бонусні гроші можна вивести, але якщо ви виграєте парі, то виграш буде зарахований на основний баланс. Виводити його можна буде тільки після того, як ви поповните рахунок в системі. Поспішайте, акція обмежена за часом, а гроші надаються тільки на тиждень.

Дізнайтеся, як вийти на прибуток в 200% через букмекерів, отримуйте максимум доходу.

Ще одна галочка БК 888 – це наявність мобільних додатків. Вони розроблені під Android і IOS. Через них зручно робити ставки, незалежно від того, де ти знаходишся.

Тільки у цієї контори в мобільному додатку демонструється інтерактивна версія гри, показує важливі події:

Також варто відзначити технічну підтримку цієї компанії. Вона максимально швидко реагує на звернення користувачів і реально допомагає вирішувати проблеми. На офіційному сайті букмекера 888 подано номер телефону, за яким можна зв’язатися з представниками.

Вивчіть види ставок на теніс, це один з найпопулярніших видів спорту, де набагато простіше складати прогнози.

Букмекерська контора 888 відгуки отримує, мало не кожен день, вона чесна, стабільно виплачує, надає великий набір інструментів, тому думка про компанії тільки позитивне.

Скористайтеся бонусом, випробуйте удачу, раптом вам пощастить і, з безкоштовною ставки ви підніметеся високо.