Букмекерські контори для гри з азіатським гандикапом

Зміст

 • Що таке азіатський гандикап?
  • Де ставити по азіатському гандикапом?

В букмекерських ставках є багато тонкощів, про які не здогадуються новачки. В тому числі і азіатський гандикап.


Професіонали активно користуються додатковими ставками з форою, для деяких прогнозів це підходить ідеально. До того ж є стратегії, спеціально під цей тип ставок.

Букмекерські контори для гри з азіатським гандикапом шукають майже всі беттеры, тим більше зараз у Росії великі проблеми у букмекерів.

Їх сайти потрапляють до реєстру, російські громадяни не можуть на них зайти, а будь-які спроби обійти обмеження, що є порушенням законодавства.

Що таке азіатський гандикап?

У беттінг цей тип ставок зустрічається нерідко, його ще називають четвертний форою. Найчастіше такі умови пропонуються додаткових парі.

Азіатський гандикап – це певний вид ставок, де доступна фора в чверть очки. Наприклад, її показник може бути 1.25, 2.75, -2.25 і так далі.

Активно використовуються азіатські гандикапи з ряду причин. Як мінімум, це відмінна можливість знизити ризики за рахунок того, що повністю виключається ймовірність нічийного результату. У формах ставок це виглядає так:

Є позитивна і негативна фора, чому б не використовувати цілі числа? Справа в тому, що це дозволяє охопити більший діапазон результатів.

Наприклад, якщо робиться ставка на фору в 2.25, сума поділяється на дві ставки, які виграють значення 2 і 2.5. Розумієте, навіщо все це потрібно? Це скорочення ризиків.

Азіатський гандикап в основному застосовується в футболі, там самі широкі лінії і доступна величезна кількість парі з форами. Повністю позбутися ризиків в букмекерських ставках неможливо, а якщо команда виграє чи програє) з великим відривом, ніж ви вказали, виграшу не буде.

Де ставити по азіатському гандикапом?

На даний момент в Росії доступно тільки 4 букмекерських контор. Це не просто сайти, це повноцінні компанії, у яких відкрито безліч реальних представництв.

Всі вони працюють за ліцензіями, тому і не потрапляють до реєстру заборонених сайтів. Власники компаній внесли величезні гроші у фонд для виплат, який гарантує виплату виграшів, навіть якщо контора не буде працювати.

Довіряйте тільки кращим букмекерським конторам:

 • Liga Stavok – з вітчизняних букмекерів, цей найкращий. Чим він виділяється? У нього широкі лінії, є додаткові ставки (політика, шоу-бізнес, кіберспорт) і надається фрибет 500 рублів для новачків. Мобільні додатки доступні тільки під пристрої Apple.
 • 888 – ще одна компанія, яка заохочує новачків. За реєстрацію дається ставка на 2000 рублів і якщо вона зіграє, прибуток залишиться беттеру. На сайті публікується корисна інформація для прогнозів. Є мобільні додатки під Android і IOS, робіть ставки, перебуваючи де завгодно.
 • Winline – офіційно працює і ця контора, пропонуючи своїм клієнтам єдиний бонус, це підвищені ставки по експресів дня. Кожен день пропонується зробити ставку на кілька подій з підвищеними коефіцієнтами. Є режим Live, зручний інтерфейс і представляється статистика ігор.
 • 1xStavka – послугами букмекера користуються люди з усього світу. Реальні пункти прийому ставок розкидані по нашій неосяжній країні, доступні Live і довгострокові ставки. Бонусів тут не чутно, зате компанія працює стабільно. Користуйтеся зручними мобільними додатками.
 • Азіатський гандикап 0.5, 1, 2, 5 – на різних букмекерських конторах фора може відрізнятися навіть для одних і тих же подій. Тому, краще зареєструватися відразу на всіх сайтах, тим більше, скрізь потрібно прикріплювати акаунт ЦУПИС.

  Ставки на бейсбол – реальна можливість заробити для досвідчених беттеров.

  Перед тим як скористатися азіатським гандикапом, необхідно розібратися в його тонкощах. Такі ставки мають плюсами, але є і мінуси. Частково вдається усунути ризики, але від поразки ніхто не застрахований.