Чарівні гаманці

Деякі види шахрайства в інтернеті вже давно розсекречено, але зловмисникам все ж вдається знаходити жертв.


Які вигоди не пропонуються користувачам, в обмін на невеликі вклади і любителі легкої «наживи», найчастіше піддаються на такі хитрощі.

Чарівні гаманці – окремий вид шахрайства в мережі, який продовжують використовувати зловмисники. Описуючи Способи шахрайства в інтернеті, ми вже коротко розповідали про цей вид інтернет-шахрайства.

На жаль, повідомлення про втрату грошових коштів, переказаних на чарівні гаманці продовжують з’являтися, а це значить, що новачки не отримують достатньо інформації про це дії шахраїв.

Заробіток на чарівних гаманцях, це реально?

Суть обману на чарівних гаманцях полягає в наступному:

  • поширюється інформація в інтернеті про те, що якщо перевести гроші на певний гаманець, вони повертаються у двократному збільшенні;
  • жертва читає цей матеріал і, бажаючи «зрубати халяви», відправляє гроші на рахунок шахраїв (в основному це електронні гаманці);
  • після відправки коштів, нічого не відбувається, жертва розуміє, що це був розлучення.

Ніяких чарівних гаманців не існує, все це обман і не більше того. Лише зрідка шахраї запускають системи, в яких можна відправити 5-10 рублів і отримати їх в подвійному обсязі. При відправленні більше великої суми, нічого не повертається.

Щоб розпізнати шахраїв, не обов’язково бути досвідченим користувачем інтернету. Необхідно включати логіку і бути реалістом. Ну хто буде просто так віддавати свої гроші, це ж абсурд. Ось тільки багато новачків сприймають інтернет як прибуткову нішу, де можна легко отримати прибуток.

Інтернет і в правду може забезпечувати непогані доходи, але щоб цього досягти, доведеться працювати.

Залиште ідеї щодо використання чарівних гаманців, а якщо вас цікавить робота в мережі, то пробуйте легкий заробіток на Wmmail, Seosprint, Advego, VkTarget і V-like.

На цих сайтах реально платять гроші без вкладень, але не просто так, а за виконання роботи.