Чесна гра без платіжних балів Place Freelacers

Зміст

  • Гра Place Freelacers з висновком без балів
    • Як заробляти на Place Freelacers без вкладень?

Не всі способи заробітку однаково привабливі. Деякі з них приносять дуже мало прибутку і змушують витрачати купу часу.


Навіщо взагалі з цим зв’язуватися, коли є економічні ігри. Вклався один раз або почав з запрошення рефералів і отримуєш практично пасивний дохід.

Чесна гра без платіжних балів Place Freelacers пропонує вигідні умови. Це новий проект, його запустили пару тижнів тому, але перші виплати проведені, тому гра викликає довіру. Що тут треба робити і скільки можна заробити ви зараз дізнаєтесь, все просто, вигідно і цікаво.

Гра Place Freelacers з висновком без балів

Всі економічні ігри створені на основі фінансової піраміди. В них треба вкладати гроші і залучати рефералів. Однак, якщо маркетинг продуманий, то можна обійтися і без запрошень. Як показує практика, ігри без балів не довгострокові, але дуже прибуткові.

Враховуючи те, що Place Freelacers тільки відкрилася, зараз найкращий час для вступу в проект.

Для цього лише потрібно пройти звичайну реєстрацію:

Гроші йдуть з продажу файлів, а їх збирають фрілансери, яких ви наймаєте. Спочатку вам подарують одного новачка, але він приносить дуже мало прибутку, так і за правилами, для виведення коштів потрібно внести мінімум 50 рублів. З якої суми починати, вирішуйте самі, можна і взагалі нічого не вкладати, підробивши на партнерській програмі.

За поповнення понад 10 000 рублів, в подарунок дають 999 безкоштовних фрілансерів. Бажано відразу вносити цю суму, так як тільки на перший депозит діє бонус 10%.

На вибір гравцям пропонують 6 видів фрілансерів, вони коштують по-різному і приносять різну кількість файлів. Купувати можна скільки завгодно працівників, у них немає терміну життя і інших обмежень:

Щоб ви розуміли, наскільки це вигідний проект, давайте розрахуємо прибутковість фрілансера «Бізнесмен». Коштує він 50 000 монет, це 500 рублів. Щогодини від нього приходить 1530 файлів, їх потрібно збирати коли завгодно в особистому кабінеті. Відразу після цього файли обмінюються на монети (віртуальні копійки):

Прибуток за 15.3 монети в годину, це 367.2 монети в добу = 3.672 рубля. Отже, для повної окупності вкладених 500 рублів, потрібно грати 136 днів. Майже 4 місяці, після чого приходить чистий прибуток, що робити або знову вносити гроші не потрібно.

Як заробляти на Place Freelacers без вкладень?

Я неодноразово представляв звіти про виплати на своєму блозі і доводив, що економічні ігри реально платять. Даний проект не виняток, але якщо ви боїтеся за обман, починайте грати без вкладень. По-перше, доступний щоденний бонус (до 150 монет). По-друге, можна підробити на серфінг сайтів:

Трохи золотих монет набереш цими способами, на відміну від партнерської програми. Активно запрошуючи нових учасників, можна піднімати солідні суми.

За умовами виплачується 10% з усіх поповнень. Також, рефоводы автоматично беруть участь у конкурсі і можуть виграти до 15% від загальної суми депозитів усіх запрошених гравців:

Знайти користувачів, які хотіли б вигідно вкластися через інтернет знайти не так складно, зараз багато людей шукають способи інвестування. Однак, краще все ж вкластися хоча б на пару сотень.

До речі, для інвесторів тут створено кілька видів бонусів, вони відкриваються при внесенні визначеного депозиту:

  • внесок від 200 рублів, бонус до 50 копійок;
  • внесок від 500 рублів, бонус до 100 копійок;
  • вклад від 1000 рублів, бонус до 300 копійок;
  • вклад від 2000 рублів, бонус до 500 копійок;
  • вклад від 5000 рублів, бонус до 1000 копійок.

В іншому, гра Place Freelacers не відрізняється від своїх аналогів. Є обмінник для переказу коштів з балансу для висновку, виплати на Pyaeer (миттєві), позитивні відгуки.

Любиш отримувати халяву? Подивися, які грошові бонуси в інтернеті тобі доступні.

Грати і паралельно заробляти цікаво. Економічні ігри здатні приносити великий дохід, в цьому я вже переконався.

Якщо не вмієте залучати рефералів, використовуйте Place Freelacers, тут балів ні, після внесення 50 рублів, можна виводити хоч рубль, в статистиці виплат показується, багато хто користувачі вже замовили мінімальні виплати.