Чому іноземці живуть краще?

Зміст

 • Що заважає російській розбагатіти?
  • Чим відрізняються іноземці від росіян?

З грошима стільки всього пов’язано в нашому житті, вони вирішують практично все, тому люди не перестають думати про «папірцях» ні на секунду.

У зарубіжних фільмах можна спостерігати, як середньостатистичні сім’ї живуть у великому будинку, у них є кілька автомобілів і раз в рік вони можуть собі дозволити поїздку у відпустку. У Росії ж картина зовсім інша, робота на заводі, відпочинок на найближчому водоймищі і машина взята в кредит.

Чому іноземці живуть краще? Почасти це заслуги держави, яка підтримує високий рівень життя.

Але ж і серед наших співвітчизників є багато людей, які також отримують хороші гроші. Навіть серед ваших сусідів обов’язково знайдуться ті, хто їздить на свіжій німецькій машині і пристойно одягається.

Що заважає російській розбагатіти?

Російській людині нічого не варто прогуляти всю зарплату в барі, який знаходиться між роботою і домом. Серед іноземців теж є такі люди, але їх набагато менше.

Перебільшений, але все ж реальний приклад, який вже наштовхує на певні думки.

Вистачить скаржитися на економіку та кризу, адже навколо вас люди багатіють, а ви просто не хочете розуміти.

Проживаючи в будь-якій країні можна відкрити для себе золоту жилу, причому під силу це навіть не освіченій професіоналу. Коли я почав вкладатися в сферу інтернету і тепер можу дозволити собі покупку хорошого автомобіля.

Інвестиції працюють на автоматі, я ж намагаюся підтримувати і розвивати джерела прибутку.

На чому і скільки я заробляю через інтернет, показано в звіті про доходи.

Більшість російськомовних народів звикло жити одним днем. Дійсно, коли навколо відбуваються незрозумілі події і в мить можна перетворитися з заможнє персони у бездомного, по-іншому просто не виходить думати.

Чим відрізняються іноземці від росіян?

Ми будемо говорити тільки про те, що відрізняє іноземців у фінансовому плані. Всі народи відрізняються один від одного, а якщо навчитися жити «правильно», можна значно поліпшити своє становище:

 • Вони поважають гроші, і розмовляти про них нітрохи не соромно. Коли зустрічаються друзі, вони легко діляться інформацією про свої доходи без образ і сором’язливості. У нас же на цій основі відбуваються сварки. Це абсурд, але разом з великою ненавистю до грошей і багатим людям, ми продовжуємо мріяти про багатство.
 • Вони шанують закон, роблячи все так як треба, не сподіваючись де-небудь «проскочити» чи знайти лоха (хоча є і такі люди за кордоном). В більшості своєму, руські люди вважають, що закони створені для того, щоб їх порушувати. Варто проїхати по нашим дорогам і це стає очевидним.
 • Вони не чекають справедливості, а роблять все, щоб вона настала. Напевно і ви міркували про те, що було б непогано розділити гроші багатіїв і дати людям землі. У нашій країні заможні люди мають 80% всіх грошей, а всі інші живуть на 20%. Сумна статистика, але що робить кожен з нас, щоб виправити ситуацію?
 • Вони оптимісти, які вірять у покращення життя, вважають, що в майбутньому все стане набагато краще і з позитивним настроєм займаються своїми справами. Наші ж люди частіше скаржаться і кажуть «Скоро буде ще гірше». З таким настроєм і прагнути ні до чого не хочеться.
 • Вони звикли економити, в той час як ми живемо на широку ногу. Знову ж таки повертаючись до американським фільмам, ви повинні були помітити, що там сім’ї ведуть бюджет, переглядають рахунку, стоять плани і так далі. Швидше за все, у вашій родині відбувалося щось подібне, коли вже з’являлися проблеми з грошима.
 • На жаль, загальний рівень життя в Росії набагато гірше, ніж у багатьох інших країнах. Почасти це теж позначається на нашому фінансовому становищі, але навіть в таких умовах треба прагнути до кращого.

  Якщо ви дізнаєтеся, куди можна вкласти гроші в інтернеті, відкриєте реальну можливість запустити кілька джерел прибутку.

  Навряд чи ми коли-небудь будемо жити як іноземці, народ у нас зовсім інший. Якщо країну переробити не вийде, то взятися потрібно конкретно за себе. Досягти успіху можна, вистачить скаржитися і звертати увагу на інших. Ви – це індивідуум, независящий ні від чого, починайте діяти.