Чому мене не чують у Skype?

Програма Скайп – це багатофункціональна утиліта, через яку можна не тільки спілкуватися в інтернеті, але і здійснювати дзвінки на мобільні телефони або навіть відправляти SMS.


Платними послугами користуються багато і ви теж зможете оцінити їх, після того як поповніть рахунок скайп і з’єднайте їх.

Зовсім недавно я почав користуватися Skype для виконання дзвінків у роумінгу, але виявив, що мене не чують в скайпі.

Що робити в такому випадку я швидко знайшов масу відповідей, і вони мені допомогли. Тепер хотілося б поділитися порадами з усіма, хто може зіткнутися з такою ж проблемою.

В скайпі мене не чує співрозмовник

Рішення цієї проблеми просте, але в залежності від того, з чим це пов’язано, воно може бути різним. Насамперед необхідно перевірити, чи правильно ви підключили записуючий пристрій до комп’ютера:

До речі, саме з цієї причини мене не чують в скайпі, так як слоти знаходяться на задній панелі системного блоку, і я помиляюся при їх підключенні.

Якщо ви не впевнені, що правильно вставили штекер, то переходьте до налаштування програми Skype:

 • Запускаємо програму і через панель меню переходимо в налаштування:
 • Потім переходимо в розділ налаштувань звуку і в самому верху перевіряємо, через який пристрій йде запис, а так само прибираємо галочку для вирішення автоматичної настройки і перетягуємо бігунок вперед:
 • На ваш пристрій може бути підключено кілька пристроїв, які визначаються, як записуючі, тому потрібно перевіряти кожне з них.

  Якщо в якості мікрофона використовується багатофункціональний пристрій (наприклад, веб-камера з вбудованим мікрофоном), встановлюйте дравйвера, вони йдуть на диску в комплекті з пристроєм.

  Налаштування програми вам не допомогли і вас все ще не чують в скайпі? Тоді потрібно налаштовувати звук на комп’ютері. Для цього, натискайте на зображення колонки (близько часу) правою клавішею миші та переходьте до записуючих пристроїв:

  Відкриється нове вікно, а на першому місці буде знаходитися підключений мікрофон, переконайтеся, що під ним немає напису «Не можна» і при спробі щось сказати в мікрофон, бічна шкала змінюється:

  Подвійним натисканням на мікрофон, ви можете перейти в його властивості, а там є додаткова налаштування рівня гучності запису:

  Як бачите, для цього потрібно зайти на вкладку «Рівні» і перетягнути повзунок на 100. Можете спробувати посилити мікрофон, але це навряд чи допоможе.

  Ось так просто можна вирішити проблему «Мене не чути в скайпі», а якщо інструкції вам не допомогли, то перевірте, чи працює взагалі мікрофон. На навушниках досить часто буває, що він перестає працювати, хоча самі навушники добре відтворюють звуки.

  На закінчення хотілося б всім користувачам програми скайп порадити встановити програму SendSey, яка використовує ваш Skype для автоматичного заробітку грошей. А якщо цей сервіс вам не підійде, можете спробувати інший заробіток в мережі через Skype.