Чому можна повчитися у Тинькова?

Вивчаючи різні матеріали і книги про бізнес, обов’язково натрапляєш на інформацію про те, що потрібно стежити за діями успішних підприємців і намагатися робити все також як і вони.

Добре, коли деякі люди, що досягли успіху, поділяться своїм досвідом і тим самим допомагають почати іншим.

Чому можна повчитися у Тинькова? Олек Тиньков, власник великого та відомого банку, дійшов до свого успіху, шляхом величезних трудових вкладень. Це не син багатих батьків і не щасливчик, який виграв у лотерею. Саме тому необхідно прислухатися до його рекомендацій.

Принципи успіху в бізнесі

Читачам блогу Workion, які хочуть стати успішними підприємцями, ми радимо ознайомитися з кількома порадами по бізнесу від Олега Тинькова:

  • Не зациклюйтесь на одній справі. За час свого розвитку, Олегу доводилося не раз відмовлятися від розвитку свого бізнесу, але він не просто закидав його, а продавав. На його думку, краще вчасно продати готовий бізнес, ніж розгрібати проблеми, що накопичилися. До того ж, створювати нове завжди цікавіше, а інтерес підвищує активність.
  • Робота не найголовніше. Життя засновника банку Тінькофф не сіра і нудна, він відводить багато часу на розваги. У нього багато різних хобі і за рахунок цього, він постійно переключається з однієї справи на інше, що дозволяє йому накопичувати необхідну енергію, для досягнення нових висот.
  • Критика і вимогливість. Ці дві якості повинен застосовувати до самого себе, кожен підприємець. Незважаючи на те, що Олегу Юрійовичу вдалося багато чого досягти, він не вважає свої досягнення грандіозними. Не варто вважати себе найкращим і найсильнішим, це вас і погубить.
  • Кредити – це не зло. Як би це не звучало з вуст людини, чия компанія видає кредити, в житті йому теж доводилося брати позики. Не у всіх є можливість знайти велику суму грошей, а на її накопичення може знадобитися кілька десятків років. Може бути краще взяти гроші і реалізувати весь свій потенціал, після чого сума кредиту здасться вам смішний.
  • Життя потрібно любити. Тільки тоді, коли ви почнете цінувати життя і насолоджуватися нею, ваші справи підуть краще. У всіх бувають чорні смуги і негаразди, але якщо правильно до них ставитись, їх можна взагалі не помітити.
  • Від досвідчених бізнесменів потрібно переймати все найважливіше і намагатися розібратися, що саме допомогло їм вийти в лідери. Звичайно, точно скопіювати життя не вийде, але пройти сильно схожим шляху ви все ж можете.