Чому не треба світити свій WMID?

Зміст

  • Ховайте свій WMID
    • Як приховати WMID?

Після реєстрації в системі Webmoney, всім учасникам присвоюється WMID – унікальний номер їхні рахунки. Новачки не замислюються про багатьох важливих моментах, тому вказують номер свого гаманця скрізь, де це тільки можливо.

Навіщо вони це роблять не зрозуміло, хто-то хоче показати, наскільки він сучасний користувач, деякі розраховують, що хто-небудь пришле їм гроші. Всі цілі поширення інформації про WMID є дурними, і взагалі робити це не варто, так як можна створити серйозні проблеми.

Ховайте свій WMID

Чому не треба світити свій WMID? Є маса причин, по яких не варто поширювати номер свого гаманця, але головна з них – це залучення уваги шахраїв. Нехай багато хто вважає, що Webmoney достатньо захищена від зломів, але ж є випадки пропажі електронних грошей.

Шахраї, які захочуть зламати ваш гаманець, зможуть отримати додаткову інформацію через WMID, щоб зв’язатися з вами. Навіщо? За допомогою звичайної пошти у них буде можливість заразити ваш комп’ютер вірусом, після чого зламати гаманець буде набагато простіше.

Негативні відгуки є другою причиною, по якій не варто всім показувати свій WMID. Коли ви активно заробляєте в інтернеті, у вас обов’язково з’являться недруги. Десь не вийде укласти угоду, хтось завищить ціну, вимагатиме повернення і так далі.

Так, з-за одного відгуку ваш рахунок не заблокують, але при подальшому співробітництві з іншими людьми, довіри буде складно досягти.

Як приховати WMID?

При виконанні транзакцій кожен користувач може бачити WMID, тому найкращий спосіб приховати його – це використовувати два гаманця. Один ви будете використовувати для отримання коштів, а другий для їх зберігання і виведення.

Таким чином, ви зможете максимально захиститися від негативних наслідків і не переживати, що хтось може вам нашкодити, знаючи WMID.