Чому не виходить оплатити з карти в інтернеті?

Електронна комерція зараз настільки розвинена, що кожен день через інтернет виконується більше мільйона різних транзакцій.


Навіть якщо у користувачів немає електронного гаманця, вони можуть оплачувати карткою в інтернеті будь-які товари і послуги. Всі великі компанії беруть оплату з банківських карток, але проблема може опинитися в іншому.

Чому не виходить оплатити з карти в інтернеті? Саме таким питанням довелося запитати, коли я вирішив купити квиток на літак і купити номер в готелі онлайн.

Виявляється, що є декілька різних причин, за якими неможливо скористатися картою, щоб провести оплату, з ними можете зіткнутися і ви.

5 причин відмови від оплати по карті

Спосіб оплати в інтернеті з карти досить поширений, а якщо у вас не виходить це зробити, встановлюйте причину:

  • Карта не підходить. Далеко не з усіх карт можна проводити оплату в мережі. Найчастіше, користувачі намагаються скористатися своїми зарплатними, пенсійними або навіть накопичувальними картками, проте, отримують відмову. Щоб уточнити, чи підходить карта для використання в інтернеті, відвідайте офіційний сайт банку і подивіться параметри типу карти, яку оформили.
  • Картку потрібно активувати. Зараз дуже поширено шахрайство з картками, тому багато банків відключають функцію оплати в мережі. Щоб відкрити таку можливість, вам також потрібно звернутися до офіційних джерел. Ви Можете просто зателефонувати і поцікавитися, чи потрібна активація, як її провести (найчастіше активацію проводять по телефону).
  • Недостатньо коштів. Буває і таке, що на карті немає суми, яка необхідна для оплати. Деякі забувають, що є комісії і не враховують їх, хоча вони можуть складати навіть 100-200 рублів. Виявити цю причину не складно, майже у всіх банків є функція запиту балансу (наприклад, на Сбербанку потрібно відправити SMS з текстом «БАЛАНС 2424» на номер 900, де 2424 – це останні цифри картки).
  • Невірні дані. Коли оплачуєш в інтернеті з карти, потрібно заповнити кілька полів. Наприклад, може знадобитися прізвище, деякі цифри номера карти або код CVC (CVV). Будьте уважні при заповненні полів. Наприклад, якщо допущена помилка у прізвищі, транзакція не буде прийнята, так як відрізняється держатель картки.
  • Довгий введення даних. В цілях безпеки, при оплаті з банківської картки клієнту дається 800 секунд. Комусь це здасться дивним, але деякі не встигають за 13 (з гаком) минутуказать потрібні дані. Довгі пошуки картки, уважні перевірки зазначеної інформації, додаткові поля (куди направляти посилку) і багато чого іншого може відняти час.
  • Закордонні аукціони непогано допомагають економити. Дізнайтеся, як правильно замовляти на Ebay і отримуйте товари з пристойною знижкою.

    Визначивши причину, чому не вдається оплатити з картки, ви зможете знайти вихід з цієї ситуації. В цілому, проведення транзакцій з карти в мережі не складне, але іноді з’являються проблеми.

    Не забувайте, що робити покупки можна тільки на перевірених сайтах, так як шахраї часто створюють ресурси, з метою викрадення конфіденційних даних.