Чому ваші листи йдуть в спам?

З різними цілями, всі хто займається заробітками в інтернеті, а зокрема веде Email розсилки, складає безліч різних листів і відправляє їх іншим людям.


Робиться це для залучення клієнтів, трафіку на сайт, продажу товарів і багато чого іншого, але потрібно пам’ятати про те, що частина ваших листів може бути взагалі не відкрита.

Чому запитаєте ви, та тому, що вони можуть відразу ж відправлятися в папку для спаму. На кожному поштовому сервісі є автоматична функція перенаправлення листів, так як настирлива реклама вже всім набридла. Чому ваші листи йдуть в спам? На це є кілька причин, а якщо в них розібратися, можна виправити становище.

Що робити, якщо листи йдуть як спам?

Для початку, необхідно дізнатися, чому це відбувається, ось кілька поширених причин:

  • Немає посилання для відписки. Багато одержувачів розсилки, з часом вирішують, що їм більше не потрібно отримувати листи і хочуть відписатися від розсилки. Якщо в листі немає посилання для цього, то, як прибрати постійні листи? Найпростіший варіант – позначати як спам, щоб система автоматично внесла їх у чорний список.
  • Складна форма відписки. Що потрібно зробити користувачу, щоб відписатися від вашої розсилки? Якщо просто перейти за посиланням, то добре, а якщо перейти за посиланням, а потім виконувати безліч додаткових дій, то погано. Не бажаючи нічого робити, ваші передплатники також можуть просто позначати листи як спам.
  • Не цільова база передплатників. Якщо ви не самостійно становили базу або взагалі цим не займалися і хаотично розсилаєте листи, то не дивуйтеся, що вони позначені як спам. Коли люди самостійно не підписувалися на розсилку, чому їх зацікавлять пропозиції, невідомо від кого?
  • Зміна основного Email. З різних причин, деяким авторам розсилки доводиться міняти адресу скриньки, з якого ведеться розсилка. Перед тим як зробити це (якщо є така можливість), обов’язково повідомте про це своїх передплатників. Деякі люди можуть сприйняти змінений ящик, як спробу шахраїв скористатися їхньою довірою.
  • Спам-слова. Ще одна поширена причина, по якій безліч листів потрапляє в папку спаму. Представники популярного сервісу розсилок Smartresponder, нещодавно заявили, що за використання спам-слів, вони навіть будуть блокувати профілі.
  • Ось список цих слів:

    У першу чергу потрібно виключити ці слова з тим листів та їх заголовків. Якщо у вас тематика розсилки, передбачає використання даних слів, то вмикайте креатив і замінюйте кожне з них на синоніми, а ще краще цілі словоформи.

    Грамотно вести розсилку можуть далеко не всі, і, не дивлячись на всю очевидну простоту супроводу Email передплат, ця діяльність вимагає професійного підходу. Тепер ви знаєте, чому листи потрапляють в папку зі спамом і можете використовувати це, щоб убезпечити свою розсилку від подібних проблем.