Чому WordPress краща CMS?

Перше, про що доводиться задуматися при розробці нового сайту – це, яку систему управління використовувати.

Сьогодні, поширюється безліч CMS, у кожної з них є свої плюси і мінуси, тому потрібно грамотно оцінити всі варіанти, щоб підібрати кращу платформу, адже в подальшому перенести сайт може бути неможливо.

Серед найбільш популярних варіантів, виділяється система WordPress. Більшість вебмайстрів вибирають саме її, так як вважають цю CMS кращою.

Чому WordPress краща CMS? Є кілька факторів, за яких їй віддають перевагу. У цій статті ми представимо їх, а також відзначимо, що Workion також створений з використанням WordPress.

5 причин вибрати WordPress

  • Безкоштовність. Без будь-яких витрат, кожен бажаючий може відвідати офіційний сайт цієї платформи і отримати CMS з ліцензією на її використання. Хоч і плата за інші системи може бути не великий, зайві витрати не обов’язково нести, тим більше що безкоштовне розповсюдження, далеко не єдиний плюс Вордпресс.
  • Легкість. Навчитися користуватися WordPress можуть абсолютно все, для цього не потрібні серйозні знання програмування. Після завантаження та установки движка на хостингу (з вибраним шаблоном), ви отримуєте готовий ресурс, який залишається наповнити, уникализировать, просувати і розвивати.
  • Гнучкість. Незважаючи на те, що ця CMS безкоштовна і проста, є безліч розширень, з допомогою яких можна додати що завгодно на свій ресурс. Є платні додатки, є безкоштовні, але якість у них не обов’язково залежить від вартості. За допомогою плагінів, можна розширити WordPress і навіть створити на ньому повноцінний інтернет-магазин.
  • Популярність. Про движку WordPress в мережі дуже багато інформації. Вебмастера і блогери додали масу статей, з допомогою яких можна вирішити практично всі проблеми. Крім цього, є безліч рекомендацій і покрокових інструкцій по роботі з цією платформою. А якщо ви не знайдете відповіді, зайдіть на будь-форум для вебмайстрів та опишіть свою проблему, фахівців з Вордпрессу, досить багато, вони вам допоможуть.
  • Стабільність. Протягом багатьох років, творці даного движка займаються його супроводом і забезпечують стабільну роботу платформи. Періодично виходять оновлення, а скачувати їх можна також безкоштовно. За рахунок цього, власники сайтів на WordPress забезпечують більш високий рівень безпеки, а також розширюють свої можливості.
  • Звичайно, з CMS користуватися, вирішувати тільки вам, але краще не поспішати і оцінити всі варіанти, враховуючи кожну дрібницю. Може бути, серед платних платформ і є реальні конкуренти WordPress, але з огляду на статистику, на цьому движку створюється найбільше сайтів, а це вже показує його популярність.