Чи можна на почтовиках серйозно заробляти?

На кликовые спонсори потрапляє кожен новачок, при пошуку інформації про доступні способи заробітку в мережі.


Поштовики дійсно допомагають полегшити перші кроки і на таких проектах як Wmmail і Seosprint починали заробляти навіть заможні манімейкер.

Чи можна на почтовиках серйозно заробляти? Таке питання задають собі багато користувачів, так як в мережі нерідко з’являється інформація, що з поштовиків потрібно йти, як тільки розібрався в електронній комерції. Але можна і не залишати ці сервіси, так як вони можуть приносити великі гроші не лише адміністратору.

Як підняти доходи з клікових спонсорів?

Є кілька способів заробляти більше на Wmmail, Seosprint та інших почтовиках, розглянемо їх детальніше:

1. Виконання завдань. Досвідчені користувачі можуть піднімати непогані суми навіть на завданнях. Ефективне виконання завдань на почтовиках вимагає певних знань, а також використання спеціального софту. Не забувайте і про 3 важливих моменту заробітку на буксах, допомагають заробляти більше.

Скільки можна заробити на завданнях, сказати складно, але якщо пристосуватися, то 5$ ви точно зможете стабільно отримувати кожен день. Ставтеся до цього як до реальної роботи і намагайтеся виділяти якомога більше часу. Сюди ж додамо, що приносить непогані доходи магазин статей. Всього одну статтю можна продати за 5$, але вона повинна бути об’ємною і якісною.

2. Мультиаккаунты. Створювати додаткові аккаунти на буксах заборонено, але обійти захист цілком реально. Для цього є різні програми з використання проксі. Після створення профілів, вам залишається братися за виконання одних і тих же завдань, виконуючи їх максимально швидко, за рахунок багаторазового виконання однакових дій.

Якщо у вас динамічний IP-адресу, то досить перезапустити підключення до інтернету, поміняти адресу і можна приступати до реєстрації. Найголовніше не забувати повністю, очищати збережені браузером дані (Cookies як їх чистити). Ще краще використовувати інший браузер.

3. Партнерські програми. Найкращий спосіб для серйозних заробітків на клікових спонсорів – це розвиток мережі рефералів. Навіть невелика кількість залучених користувачів може приносити хороші гроші.

Ось статистика одного з моїх рефералів:

Як бачите, він приносить 20-30 центів на добу, а тепер уявіть, якщо ви залучите лише 10 таких рефералів? Доходи вже складуть 2-3 долари на добу, а це 60-90$ в місяць на повному автоматі. За довгий час роботи з почтовиком Wmmail, мені вдалося побудувати велику реферальну мережу:

Звичайно, далеко не кожен запрошений учасник приносить багато грошей, але є й активні користувачі:

Цей реферал, який виконав більше 26 000 завдань, приніс за весь час 136$. Якщо вийде запросити 10 таких активних людей, 1000$ у вас в кишені (точніше на електронному гаманці).

Якщо такий варіант вас зацікавив, обов’язково прочитайте мою інструкцію, як швидко набрати рефералів на Wmmail.

Який спосіб для збільшення заробітку з поштовиків вам використовувати вирішуйте самі, але краще всього займатися залученням рефералів. Якщо вам цікаво, скільки я заробляю на цьому, слідкуйте за звітами про доходи, у них представляються скріни виплат з різних систем.