Чи варто економити на статтях?

Займаючись будь-якою діяльністю, кожна людина повинен шукати варіанти для скорочення витрат. Витрати є абсолютно у всіх, а при їх зниженні можна поліпшити своє фінансове становище. Супровід сайту теж вимагає фінансових вкладень, але не завжди є можливість економити.

Багато власників інформаційних ресурсів воліють не створювати контент самостійно, а використовувати біржі або співпрацювати з фрілансерами. Чи варто економити на статтях? З одного боку ви зможете зберегти частину коштів, але з іншого боку це може стати причиною численних проблем.

Дешевий копірайтинг – це добре?

Купуючи недорогі тексти або залучаючи авторів за скромну винагороду, ви можете забути про найголовніше – ваш ресурс має наповнюватися якісними матеріалами. На біржах є дуже багато статей, які продаються за низькою вартістю. Неможливо сказати, що всі вони не якісні, адже в деяких випадках грамотні автори знижують ціни за демпінгу.

Тим не менше, більшість матеріалів з низькою вартістю скоріше є не якісними. Перед тим як купувати тексти, ознайомтеся з профілем автора, оцініть його рейтинг, перевірте відгуки і так далі. Іноді вдається знаходити хороші статті зовсім недорого, але це тільки іноді.

Ще одна проблема економії на копірайтинг – це нестабільність авторів. Якщо ваш копірайтер не буде отримувати достатньо прибутку, то, швидше за все, він незабаром попрощається з вами.

В копірайтингу теж є досвід роботи, нехай він ніде не фіксується, зате він накопичується і допомагає автору створювати все більш якісні матеріали, які природно стоять на порядок дорожче.

Деякі покупці статей з метою економії навіть намагаються «відводити» авторів з біржі. На всіх біржах контенту це заборонено, тому ваш аккаунт можуть швидко заблокувати. З одного боку вам не доведеться ділитися з системою грошима, але з іншого боку, ніяких гарантій чесної угоди ви не отримаєте.

На біржах як мінімум перевіряється унікальність, а це дуже важливо, причому не отримавши якісний текст, ви легко зможете повернути всю суму.

Який висновок? На розробки контенту для свого ресурсу краще не економити, адже це може стати причиною появи проблем. Встановлюйте певні вимоги до авторів, отримуйте якісні матеріали і гідно оплачуйте роботу.

Не сподівайтеся, що вам вдасться знайти дурня, який погодиться писати за 7 рублів /1000 символів, в міру недосвідченість цей чоловік незабаром зрозуміє свої помилки або просто не зможе писати грамотні тексти.