Чи варто створювати блог?

У всіх користувачів інтернету однакові можливості і перспективи віддаленого заробітку.

Кожен з нас може отримати необхідні знання по створенню сайтів, завдяки інформації в світовій павутині і після цього відкрити власний блог. Єдине питання, чи варто створювати блог?

Перед тим як приступати до вивчення сайтобудування та інтерфейсу CMS, ви повинні розібратися, чи потрібно вам це. Від усіх запускаються ресурсів, лише невеликий відсоток підтримується на протязі довгого часу. Більшість користувачів просто закинули свої проекти, з різних причин.

Навіщо створювати блог, якщо ви його кинете?

Якщо ж ви оптиміст і вирішили розробити блог, то вам необхідно бути готовим до серйозних вкладень своїх праць. Чому новачки кидають свої майданчики пояснити не складно, хтось втрачає інтерес, у когось не вистачає часу, а деякі просто розчаровуються в блогінг.

Щоб ви не поповнили ряди тих людей, які марно витратили час на створення блогу, засвойте кілька правил:

  • Спочатку контент, потім сайт. Спробуйте скласти пару десятків текстів для майбутнього ресурсу і уявіть, що вам доведеться робити це постійно. Здавалося б, що може бути складного в написанні статей, але розуміють це блогери тільки після отримання досвіду. Створювати контент для наповнення свого ресурсу складно, а головний фактор – це монотонність роботи, адже вам доведеться багато друкувати.
  • Чіткий план публікацій. При складанні плану для будь-якої діяльності, можна домогтися максимальної продуктивності від самого себе. Тому, відразу визначте, скільки і коли ви будете додавати нових матеріалів. Доведеться знайти в собі сили підтримувати встановлену планку, а якщо ви зіб’єтеся, поступово ви будете писати все менше і менше.
  • Визначення джерел інформації. Де ви будете знаходити ідеї для написання нових постів? Це серйозне питання, відповідь на який ви повинні знайти заздалегідь. Деякі скажуть «Так я сам придумаю скільки завгодно тим», але з часом, це перетвориться на проблему, так як ідеї рано чи пізно скінчаться.
  • Фіксуйте свої думки. Найчастіше в блогах публікуються матеріали, складені на особистому досвіді автора. Щодня у вашому житті відбувається багато різних подій, і ви робите величезну кількість дій. Цілком можливо, що про ніж-то ви можете розповісти своїм читачам, тому що своєчасно записуйте всі думки.
  • Вивчення оптимізації. Без SEO розкручувати і просувати сайт неможливо, а багато новачків, не відчуваючи результатів своїх праць, кидають супровід сайтів. Можете бути впевнені, що якщо і ви не будете спостерігати прогресу в розвитку, ваша активність поступово знизиться. Саме тому вивчайте всі тонкощі SEO і застосовуйте їх у своїй роботі.
  • А взагалі, найкращий спосіб обмежити себе від думок відмовитися від розвитку блога – це перетворити супровід ресурсу в захоплення.

    Якщо вам буде приносити задоволення ведення блогу, то ви будете витрачати на нього багато часу і не замислюватися над тим, що розвиток іде дуже повільно, а враховуючи сьогоднішню конкуренцію, активність вам точно знадобиться.