Чим відрізняються хостинги Росії та Америки?

Зміст

  • Російський або американський хостинг?
    • Популярний американський хостинг

Вебмастера часто користуються закордонними сервісами, так як вони викликають більше довіри.


Деякі просто впевнені, що в Росії всі намагаються обдурити, а деякі навпаки, принципово користуються тільки послугами вітчизняних компаній. В цій ніші розділяється думка і тих, хто користується хостингом.

Чим відрізняються хостинги Росії та Америки? Перша відмінність, що кидається в очі – це подарунки у вигляді доменних імен.

У американських провайдерів подібні акції проводяться вкрай рідко, але це не мінус. Домени все одно краще орендувати на сайті реєстраторів, а не через посередників, так як це позбавляє від зайвих проблем в майбутньому.

Російський або американський хостинг?

В цілому, послуги провайдерів у всіх країнах сильно схожі. Вважати, що вітчизняні компанії не надають якісні послуги не правильно, є багато хороших хостингів в Росії, які заслуговують поваги (який хостинг краще?).

А якщо зайти на сайти зарубіжних компаній, то ви лише помітите більше розмаїття тарифних планів.

Схожі всі послуги провайдерів в тому, що при оплаті хостингу на тривалий термін, вдається зекономити.

Наприклад, на російських і американських хостингах, оплачуєш 11 місяців і 12 отримуєш в подарунок (знижки за оплату на рік). Буває і так, що знижки поширюються при оплаті на півроку або більш тривалий термін.

За останні кілька років сфера послуг в ніші хостингу сильно змінилася. Всі ми розуміємо, що тепер американський хостинг для росіян став набагато дорожче, так як курс національної валюти сильно змінився.

Але є й певні плюси, з кожним роком спостерігається тенденція зменшення цін та поліпшення якості сервісу.

Популярний американський хостинг

Якщо ви твердо вирішили, що варто використовувати закордонний хостинг і готові трохи переплачувати за нього, то використовуйте послуги перевірених компаній:

  • Hostmonster невисока вартість і адмінка російською мовою, зробили цю американську компанію досить популярною серед вебмайстрів Рунета;
  • Justhost пропонує безлімітну пошту, цілодобову підтримку, хостинг за 2.5$ в місяць і багато іншого;
  • Ipage займає в Америці Топові місця за кількістю підтримуваних сайтів, при цьому бере всього 1.99$ за місяць хостингу;
  • Godaddy якщо з англійською мовою у вас проблеми, користуйтеся послугами цього провайдера, на його сайт підтримується російська мова та хостинг обходиться всього в 69 рублів;
  • Dreamhost підходить для всіх, хто шукав надійний хостинг. Компанія працює з 1997 року і надає реально якісні послуги, але розцінки у них не самі лучшеие.

Кожен самостійно вирішує, чиїми послугами користуватися і тепер у вас теж є вибір між російським і американським хостингом.

Єдиний мінус, при використанні зарубіжних провайдерів – це відсутність російськомовної підтримки.

При виникненні проблем це важливо, тому всім читачам я раджу надійний і швидкий хостинг Евробайт. На будь-якому тарифі цієї компанії, можна розміщувати скільки завгодно сайтів та баз даних.