Читання книг — найкраще навчання копірайтера

Зміст

 • Як читання допомагає авторам заробляти більше?
  • Кращі книги з копірайтингу

Якщо проаналізувати копірайтерів на популярних біржах, стає зрозуміло, що більше половини з них не здатні займатися цією творчою роботою.


Хтось недостатньо освічений, деякі пишуть з жахливими помилками, а є автори, які не мають фантазією, складові шаблонні тексти.

Від рівня професіоналізму і навичок залежить те, наскільки успішно розвивається кар’єра. Читання книг – найкраще навчання копірайтера, за яке не потрібно платити.

Складно повірити, але зустрічаються в інтернеті автори, взагалі не прочитали в житті, ні однієї книги. Можливо, це талановиті автори, проте в більшості своїй, це копірайтери, отримують занадто високу плату за свої роботи.

Як читання допомагає авторам заробляти більше?

Почнемо з того, що читання приносить нові знання і забезпечує автора свіжими думками. Якщо не хочеться читати якийсь літературний твір, зупиніться на статтях з блогів.

Думка інших людей допомагає побачити речі з іншого боку, виділити для себе щось цікаве, придумати новий стиль викладу матеріалу і так далі.

Не багато знають, що Гоголь свого часу переписував тексти по 8 разів, щоб зробити їх ідеальними. Хто з копірайтерів настільки педантичний? Навіть инфобизнесмены не піддають свої роботи настільки тривалим перевірок, хоча це було б не зайвим.

Відомий письменник Некрасов взагалі соромився своєї творчості, вважаючи написані рядки не досконалими.

Використовуйте кращі книги про бізнес, продаж статей це свою невеличку справу, так і тексти на фінансові теми продаються за хороші гроші.

Сучасним копірайтерам не завадило б спуститися з небес і порівняти себе з тими, хто реально «оре». Інтернет з величезною швидкістю наповнюється новою інформацією, більшість текстів безграмотні, не несуть в собі ніякого сенсу.

Вчитися ніколи не пізно, а щоб не платити за кращі літературні твори, перегляньте інструкцію, як безкоштовно завантажувати книги.

Нехай Зміст книги буде далеко від обраної тематики, під яку ви складаєте тексти. Користь від читання полягає в іншому, ви почнете розвиватися як автор.

Кращі книги з копірайтингу

Не всі автори готові витрачати час на читання, так як не бачать в цьому ніякої користі. Якщо ви з їх числа, знайдіть час, хоча б для підвищення кваліфікації. Прочитайте кілька Топових книг для копірайтерів.

Це одночасно поліпшення професійних знань і корисне читання:

 • Копірайтинг. Як не з’їсти собаку – автор книги справжній професіонал, який написав сотні, а то й тисячі текстів. Його книга не просто корисний тренінг, це величезна енциклопедія з різними порадами та рекомендаціями, складена на основі особистого досвіду.
 • Сам собі копірайтер – при читанні цієї книги потрапляєш під вплив гіпнозу. Хочеться перечитувати знову і знову, але не тому, що в ній тонни корисної інформації, а тому, що складена вона реально талановитим автором. Читайте і дізнаєтеся про унікальні методики, що допомагають перетворити статті в шедеври.
 • Копірайтинг масового ураження – невелика, але дуже корисна книга по продають текстів. Їх складати найважче, тому автор окремо розбирає блоки такого типу статей. В його книзі повно цитат і прикладів з роботи справжніх професіоналів. Скачивайте книгу та отримайте 28 хитрих прийомів для роботи.
 • Настільна книга копірайтера – книга істотно відрізняється від усього, що подано вище. У ній розповідається не тільки про тексти, що продають зачіпаються та інші важливі теми. Є інформація по неймінг, слоганам, розбираються різні формати текстів, пояснюється їх призначення.
 • Гіпнотичні рекламні тексти – книга про те, як зіграти на емоціях потенційних покупців і змусити їх зробити замовлення. У процесі читання відчуваєш прилив сил і отримуєш позитивні емоції. Звідси черпайте потужні прийоми щодо складання продають статей.
 • Всі книги заслуговують уваги, вони складені досвідченими людьми, які вже досягли успіху. Прочитайте хоча б одну з них і самі зрозумієте, наскільки це впливає на професійний розвиток.

  Немає сил і бажання працювати? Дізнайся, як копірайтеру надихнутися на роботу.

  До продажу статей часто ставляться несерйозно, але коли платять по 200 рублів за 1000 символів, це справа стає реально вигідними.

  Дійти до такого рівня досить складно, але ніхто не тягне вас за лямки при подоланні бар’єрів. Зберіть волю в кулак, почніть розвиватися і отримаєте шанс заробляти великі гроші на статтях.