Clobucks — мережу партнерських програм

Агрегатори партнерських програм дозволяють заробляти безлічі користувачів, а працювати з ними набагато зручніше, ніж підключатися до окремих партнеркам.


Чому? Тому що через такі мережі ви знайдете безліч різних офферов і зможете конвертувати через них відразу кілька майданчиків з будь-яким трафіком.

Мережу партнерських програм Clobucks використовується величезною аудиторією, як для пошуку партнерів, так і для інтернет-заробітку.

Цей агрегатор партнерок багато в чому перевершує свої аналоги, тому ви точно не пошкодуєте, що почали з ним співпрацювати. А в цій статті ми більш детально розповімо, про роботу з Clobucks.

Заробіток з Clobucks

Оплата в офферах цієї мережі провадиться тільки через дію. Потрібно залучати користувачів, які будуть проходити реєстрацію, подавати заявки або купувати товари, а з кожної дії на ваш баланс нараховується певна сума.

Скільки ви зможете заробити і яке вас чекає винагороду за кожного клієнта, залежить тільки від вас.

Чому обирають Clobucks?

  • унікальні офферы;
  • чуйна підтримка;
  • ефективні промо-матеріали;
  • зручний інтерфейс;
  • детальна статистика;
  • щотижневі виплати на Webmoney;
  • відсутність мінімальної суми для виводу.

Після реєстрації і підключення до офферам, ви зможете використовувати будь-які джерела трафіку, найголовніше, щоб вони були дозволені рекламодавцем. У списку з офферами представляється лише назва, дія і оплата за нього:

Більш детально дізнатися про одному з пропозицій для партнерів, можна натиснувши на його назву. Після цього ви отримаєте дані про фільтри на трафік:

У цьому прикладі ви можете бачити, що за обраним офферу приймається трафік тільки з Росії, а також заборонено використовувати кілька типів джерел.

Підключатися до офферам, поки ви не додасте майданчика заборонено, тому відразу заходите у відповідний розділ і вказуйте усі джерела трафіку, якими ви будете користуватися:

В якості майданчиків можна використовувати різні типи ресурсів – сайти, торгівельні майданчики, арбітраж (рекламні мережі), соціальні мережі і контекстну рекламу. Перевіряються майданчики швидко, тому ви практично відразу ж отримаєте доступ до заробітку на офферах.

Який трафік ви будете направляти на офферы Clobucks не важливо, хороший прибуток в будь-якому випадку можна собі забезпечити. Але пам’ятайте, що максимальний конверт у вас вийде тільки в тому випадку, якщо ви підберете відповідні пропозиції для своєї цільової аудиторії і скористаєтеся якісними промо-матеріалами.