Де купити акаунти соц. мереж?

Соціальні мережі ідеально підходять для поширення реклами і просування сайтів, тому в них створюється безліч облікових записів, що використовуються в комерційних цілях.

Крім цього, за рахунок профілів від різних соц. мереж, можна заробляти гроші, є маса сервісів, які ми представили в статті як перетворити хобі у заробіток.


Сьогодні, щоб пройти реєстрацію в соц. мережах, обов’язково потрібно верифікація номера телефону, що викликає певні труднощі, при необхідності запуску реклами. Але купувати багато SIM карт зовсім не обов’язково, досить з’ясувати, де купити акаунти соц. мереж?

Магазини акаунтів соц. мереж

Є безліч сервісів, в яких пропонуються профілі від найбільш популярних соціальних мереж. Ви можете вибрати найбільш підходящі умови:

1. Buyaccs – найбільша база.
Величезною базою різних профілів відрізняється даний сервіс, де ви знайдете акаунти від будь-яких популярних сайтів.

На головній сторінці вам буде представлений великий список з усіма доступними варіантами, які розділені за якістю:

аккаунты в продаже

Якщо сторінка заповнена, підтверджена або на неї багато друзів, ціна збільшується. У середній колонці ви можете бачити, скільки зараз є доступних профілів для покупки.

Після вибору потрібної кількості певних облікових записів, вам буде потрібно ввести свій Email та здійснити оплату, електронними грошима або з банківської карти. Як тільки гроші будуть переведені на Email прийде лист з даними для авторизації:

На жаль, на Buyaccs не продаються профілі, які можна розморожувати, а це може стати серйозною проблемою.

2. Accounts-store.com – акаунти з розморозкою.
Вконтакте заморожуються сторінки разі будь-яких підозр у порушенні правил, тому краще всього купувати акаунти з можливістю розблокування. Даний сервіс надає таку можливість, але тільки один раз в перший місяць.

Після цього, потрібно платити за 9 рублів, за кожну наступну разморозку. Ціни цілком прийнятні:

У цій системі також пропонуються й інші типи профілів, наприклад з сотнею живих друзів, але краще не переплачувати за них. Встановивши привабливу аватарку, ви зможете набрати 100 друзів за пару днів.

3. Akk-vk – найдешевші акаунти.
Цей сервіс відрізняється найнижчою вартістю акаунтів. Всього за 4 рубля/профіль, тут можна купити скільки завгодно сторінок.

Akk-vk

Природно, якість таких акаунтів буде низьким – це брут (крадені сторінки). Всі вони робочі, але їх швидко відновлюють і змінюють паролі, тому вам потрібно одразу ними скористатися:

Варіантів для оплати багато, а якщо купувати відразу 100, 300, 500 або 1000 записів, можна непогано заощадити.

Якщо вам потрібна база акаунтів від яких-небудь соціальних мереж, то краще скористайтеся одним із сервісів, представлених у цій статті. На форумах часто пропонуються профілі за більш низькою ціною, але після їх покупки ви зрозумієте, що не заощадили, так як більша частина акаунтів буде заблоковано.